1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.168
    Ödül Puanları:
    113

Mor Abiye Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

abiyeler mor abiye modelleri mor abiye resimler abiye modelleri nereden bulabiliriz hakkında bilgi için yazımıza buyrun 2012 Mor Abiye Modellerini sizler için ayaklarınıza kadar getirdik melekler. en sevdiğim renklerin arasında mor da vardır benim. bu abiyelerde oldukça şıklar. Bu abiyelere Tabikii Şık Abiye Çantalar ile tamalayabiliriz. Özel gecelere Özel olmaya ve btün dikkatleri üzerinize toplamaya hazırmısınız :D:D

ozaaaaaaamaannn işte modellerimiz :D:D

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Mor Abiye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Pullu Bluz modeli

Mor Pullu Bluz modeli

pullu bluz pullu bluzler bluz modelleri bluzlar Mor pullarla renklenen bluz, basit teknigine rağmen gözalıcı… Beden: 38. MALZEMELER: Anchor 6 katlı dantel ipliği 50 no. beyaz (200 gr.), 100 gr. pul UYGULAMA Boyut: En: 38, Boy: 35 cm. (Askılar: 24 x 3 cm.) alıntıdır
  2. Mor renkli hoş bir boyundurluk modeli

Mor renkli hoş bir boyundurluk modeli

boyundurluk boyundurluk modelleri
  3. Mor Abiyelerle Morun Büyüsü

Mor Abiyelerle Morun Büyüsü

Mor çok ama çok hoş bir renk ve mutlaka dikkat çekmenizi sağlar.:tik: Özellikle saten olan kıyafetlerde mor renk daha farklı ve canlı gözükür.
  4. 2010 mor abiye modelleri

2010 mor abiye modelleri

abiye modelleri mor abiye modelleri mor elbiseler 2010 elbise Morda bir renktir cümlesini ne çok duymuştuk arkadaşlarım değil mi ? Okul zamanlarında hatalı olduğumuz zamanlarda sıkça kullanırdı arkadaşlarımız bu cümleyi bize. Hey gidi günler hey. Şimdiiii morda bir renktir evet ve hatta mor, biz kadınlar için inanılmaz çekici, elbise ile bütünleştiğinde inanılmaz seksi, inanılmaz inanılmaz...
  5. mor abiyeler

mor abiyeler

mor abiyeler mor abiye abıyeler 2011 abıyeler Özellikle Bahar aylarında tercih edilen mor renklerdeki güzel abiyelerde renkleri iyi tutturmak gerekir. Ayakkabı ve çanta ile tamamlayınca şık olunur. bunları sizler için beğenip ve sundum..

Sayfayı Paylaş