1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mor ve eflatun mum

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mor ve eflatun mor mumlar Mor ve eflatun mum
    Mor ve eflatun mum: Bu renk mumların kişide başarı ve arzularını harekete geçirdiği ifade ediliyor.

Mor ve eflatun mum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eflatun

Eflatun

Rüyada eflatun rengin görülmesi pek hayra yorulmaz, genellikle bir rahatsızlık habercisi sayılır. Rüyada eflatun renk görmek iyeye yorulmaz, genellikle bir hastalık ve sıkıntı.demektir. Rüyada eflatun rengin görülmesi pek hayra yorulmaz, genellikle bir rahatsizlik habercisi sayilir.
  2. Mor Ve Ötesi - Bazen

Mor Ve Ötesi - Bazen

bazen eski sözcüklere bakmaz mısın nasıl küçük nasıl zararsızlar oysa orda ne yalanlar ihanetler gizlidir korkma, bir daha gelmem üstüne çünkü ben kayboldum, geri dönmem imkansız hem uzak hem hoyrat senin ülken çünkü ben kayboldum, geri dönmem imkansız yine de mutluyum bazen eski defterleri açmaz mısın onlar masum duran o saklı sayfalar pistir ve temizdir sadece laf vardır orda bir daha...
  3. Mumlar ve İnsan Psikolojisi

Mumlar ve İnsan Psikolojisi

Meleklerim mumların biçimleri,kokuları ve renkleri insan psikolojisini ciddi bir şekilde etkiliyormuş.. Aldığımız mumlara da dikkat etmemiz lazım yani. Size birkaç bilgi getirdim. Ben okurken zevk aldım. Buyrun bakın :) Yeşil mum Hareketin ve verimliliğin sembolü olarak görülüyor ve vücut-beyin enerjisini dengelediği söyleniyor. Doğa tutkusunu arttırdığı da iddialar arasında. Mavi...
  4. Pervane ve Mum

Pervane ve Mum

Geceleri balkonda ışığın etrafını alan pervane böceklerini fark etmiş miydik hiç? Ya onların aşk uğruna yaşadıklarını bilir miyiz? Yani pervanenin mum ışığıyla yaşadığı aşkın hikayesini… Aşk bir farkına varış, bir idrak seviyesidir… ‘Aşk odu önce ma’şuka, andan âşıka düşer.’ derler, malum. Yani aşk ateşi önce sevilene ondan sonra sevene düşer. Önce sevilende bir ateş yanmalı ki...
  5. Mum Ve Ayna

Mum Ve Ayna

Meşhur bir sözdür; Işığı yaymanın iki yolu vardır; ya mum olacaksınız ya ayna… Hangisini seçerdiniz? Mum olmayı mı ayna olmayı mı? Yoksa bırak şimdi mumu aynayı; ben aydınlanayım yeter diyenlerden misiniz? Hangi tarafı seçtiğiniz sizde saklı kalsın biz mum veya ayna olmak üzerine biraz söyleşelim… Işık varlığın temel taşlarından birisidir ve bir enerji barındırır içinde....

Sayfayı Paylaş