1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mor Ve Ötesi - Kördüğüm

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

kim biLir neLer oLdu
    yer yarıLdı
    herkes haLa kibar
    parLak kutuLarda
    toy mühendisLer
    bozuk ve sahte
    hep havadisLer
    bu mudur bana reva gördüğün
    kimseLer biLmez
    bu bir kördüğüm
    ne iLk ne de son
    beraber bekLedik
    yaptığımızdan ne kadar emindik

durdum durdum kendime güzeL bir ağ ördüm
    kimse biLmez kimse biLmez bu bir kördüğüm

Zaman yok mekan yok
    Hiçbirşey yok
    Yaralı bir melek var eriyor...

Mor Ve Ötesi - Kördüğüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Ve Ötesi - Past

Mor Ve Ötesi - Past

Everyday it's getting toughter to take that torturing pain The sweet memories of the past lead me to the end Knocked by a game from the first day you're watching me dyin That's not me in the miror, in the dark. That's my end I know that's the end Day from day i decay faster You can't know how it feels Sitting up in the bed at night i'm too tired for a sleep This fear rips my hard apart but i...
  2. Mor Ve Ötesi - Gece

Mor Ve Ötesi - Gece

Bıktım artık susmaktan Bunca yıl seninle geçti Bir çift lafa muhtacız İki yabancı gibi Saat gece üç olmuş Kapında ben, ben yokum sanki Şimdi gerçeği söyle Sonra yap istediğini Yeter artık, hiçbir şey eskisi gibi değil Yeter artık, aslında sen hiç sevmedin Yoruldum suçlanmaktan Yanında hiç olmadım sanki Yüzün her şeyi söylerdi Ama bakmıyor şimdi Bıktım artık susmaktan Bunca yıl seninle...
  3. Mor Ve Ötesi - Darbe

Mor Ve Ötesi - Darbe

evreni gördüm sıkı oLaydı binLerce insan öLürken "nitekim" bir şey yapmazdı sadece bakardı bu kadar kaos bize fazLaydı ki bir darbe geLdi başıma bir darbe erdaL'ı gördüm darağacında onaLtı yaşında öLürken "nitekim" bir şey yapmazdı sadece bakardı sonrası serbest sonrası pazar bir darbe geLdi başıma bir darbe ben gitmeden divanıharbe ben gitmeden bir darbe sakLa kendini...
  4. Mor Ve Ötesi - Boşver

Mor Ve Ötesi - Boşver

lk damla düştü, et parlıyor karanlıkta Beş dakika sonra benim dünya ve sen hala Özgür ruhlara dair yalanlarla beslen Boşver... Ayna ıslak elleriyle suratında Hasta bir gülümseme, yardım etme, bağırma Yeter ki her sözcüğü anla, ihtiyacım var buna Boşver, eskisi gibi kalsın Boşver, kimse yaralanmasın Sakinleş yine aynı insanla Dilinden kopan mısraları hatırla Her lanet sabah bu bilince...
  5. Mor Ve Ötesi - Beyaz

Mor Ve Ötesi - Beyaz

Durduğun yerden devam et Güzel olmasın kesilsin yine Koş koş kurtul eskit pabuçlarını Dilimiz eksildi, küçük kaldık Düştük Acımız oldu çok oldu İyi ki oldu iyi ki oldu Beyaz beyaz dibine dek beyaz Rüyası insana yalan söyledi Sadece önce şaşkın Dibine dek beyaz sonra İyi ki varsın iyi ki yokum gölgem var, iyi ki gölgem var Bizi yalnız bırakmayan gölge Sadece önce şaşkın dibine dek beyaz...

Sayfayı Paylaş