moralım cok bozuk herseyden sıkıldım :(

GaMzE_18

Üye
Üye
moralım cok bozuk herseyden sıkıldım :(
herşeyden sıkıldım sıkıldım herşeyden sıkılıyorum sevgilim çalışmamı istemiyor çok
arkadaslar daha oncede sıze anlatmıstım annem babam ayrı ve ben bu yaz anneme gıdıcektımm gıttım ama temellı degıl :cry: benım velayetım babamda oldugu ıcın 18 yasını doldurmadıgım ıcın marta kadar babamla yasamak zorundayımm su an babamın yanındayım ama kendımı o kadar yanlız hısedıyorumkı sankı burası farklı baska bıryer... bunaldım artık herseyden . 1.5 ay sonra erkek arkadasım gelıyor askerden ben ne yapıcamı bılemıyorum sankı zman hıc gecmıyorr . lutfen baba akıl verın kımse benı anlamıyor ... ve daha once bu konuyla ılgılı sevgılı handancaya fal bakmasını rıca etmıstım oda babamda kalıcamı soylemıstı ama ben kesın dusunuyordum annemde kalıcaktım ... olmadı suan sadece okulumu dusunuyorum ve erkek arkadasımı onuda okadar cok ozledım anlatamm 1.5 yıldır hıc gormedım sabırsızlıkla onu beklıyorum ...onunla tek sorunumuz o ıstanbulda ben ızmıtteyım gorusmemız bıraz zor olucak sagolsun bırazcık sabır ben beklerım sneı dıyor bu bıraz olsun benı rahatlatıyor dogrusu ...:smokin: erkek arkaadsım calısmamı ıstemıyor bıryere gıdıp gezmemı hatta erkeklerın oldugu hıcbıryerı ıstemıyor markete gıdıyorum dıye hesap verıyorumm .halbukı cok sosyal bır ınsandır nasl boyle davranıyor anlamıyorumm :S

Son düzenleme:
Canım benim annenin ve babanın ayrı olmasına üzüldüm.Büyükler böyle işte çocukları düşünmeden hareket ederler.Halbuki bu durumlardan en çok onlar değil çocuklar etkileniyor.İnşallah canım annenin yanına dönersin.Anladığım kadarıyla sende bunu istiyorsun.Bu durumlar sen üzmüş ama bak sevdiğin geliyor işte onun dönüşü senin mutlu edecektir eminim.Sıkma tatlı canını herşey yoluna girecektir eminim:):):)
Seninde dediğin gibii SABIRRR :):)

canım benim yasadıklarını cok iyi anlıyorum cunku senin yasında bende benzer durumlar yasadım gercekten cok zor ustelık ben ikisiylede kacamak görüsmek zorunda kalıyordum.ikisini zaten bir arada görmek mümkün degil birde sanki dünyanın en büyük sucunu işlemişim gibi muamele ve sitem görüyordum.annen ve babanla iyi ilişkiler kurmaya calış ve olumlu düşün.annelerin yeri hicbir zaman dolmaz ama baba bir kız cocugunun hayatında cok büyük öneme sahiptir.güven demektir umarım sen bu güveni buluyorsundur canım umarım...
hem önünde upuzun acı tatlı güzel bi yasam var.yasının ve yasamanın keyfini cıkar.ben mesela suan senin yasında olmayı cok isterdimmm.bir de sana tavsiyem sakın annem babam üzülmesin kırılmasın diye duygularını onlardan saklama sen kücük bi kız cocugusun yeri geldiginde agla yeri geldiginde sımarabildigin kadar sımar ;)

Canim benim,uzulme,demesi kolay biliyorum,yinede soyluyorum uzulme hersey olacagina varir.Bulundugun ortamin tadini cikarmaya calis,zor olacak farkindayim,belkide orada olmak o kadarda kotu degildir,kendini sartlandirma.bu donemi de atlatacaksin hersey gibi bu da geride kalacak,bazen gunler gecmez ama bakmissin yillar gecmis.Sonucta babanin yanindasin birazcik da olsa iyimser bakmaya calis bu seni rahatlatir.Nasilsa devamli kalmayacaksin,kafani dagitacak farkli seyler yap,degisik ugraslar bul kendine.

FIKIRLERINIZ ICIN TESEKKUR EDERIM bende tadını cıkarmaya calısıyorum ... sanırım benmkısı hayal kırıklılıgı cunku ben kafama koymustum gıtmeyı ve benımde bazı yapıcaklarım vardı hep bunları dusunerek hareket ettım kendımı ınandırdım ama dedıgım gıbı olmadı napalım bundada vardır bır hayır deyıp sabretmelıyım... tek tesellım annem ve "sevgılım"

Ne yapalim ki bazi seyler elimizde degil, keske olsaydi istedigimiz hersey, o zamanda hayatin bir anlami olmazdi. Beklemek,sabretmek,sevinmek,uzulmek hepsi bizim icin.Sabret bu da gececek..

tatlım hayatta malesef herşey istediğimiz gibi devam etmiyor hayat kendini bizim isteklerimize göre ayarlamıyor... ne yaşarsan yaşa güçlü olmalısın çünkü seni yaradan sana kaldıramayacağın yükü vermez çok dua et inan rahatlayacaksın vehayatının yavaş yavaş değiştiğini hissedeceksin... sakın pes etme canım inan herşey çok güzel olacak....

Geri