1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  moralimiz bozulduğunda ne yapmalıyız

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  moralimiz bozulduğunda ne yapmalıyız lütfen yardımcı olur musunuz bana ?

   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Sayın misafirimiz, Bu sorunun cevabı aslında sizde saklı. Şöyle ki insanın morali bozulduğunda kendini ferahlatacak , neşelendirecek şeylerle ilgilenmelidir. Yani en çok yapmaktan zevk aldığınız şeyleri yapmalısınız. Ama genelde morali bozuk olan kadınlar ne yapar diye soruyorsanız buna pek çok cevap verilebilir. Temizlik yapar, dışarı çıkıp bol oksijenli bir yerlere gider, en sevdiği arkadaşını arayıp sohbet eder, içini döker, kuaföre gider saçlarını değiştirir, bir güzel makyaj yapıp kendini alışverişe atar, bir hobisi varsa-takı tasarımı, resim gibi- onun başına oturur, bir kitap alıp eline hayal alemine dalar, bir dvd takıp komedi tarzı film izler, yatıp uyur, mutfakta değişik tarifler dener, hissettiklerini kağıda döker sayar sayıştırır, meditasyon yapar, çikolata yer......Liste böyle uzayıp gider :) Size hangisi uyar ? :)
   
moralimiz bozulduğunda ne yapmalıyız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Moraliniz Bozulunca Ne Yaparsınız..

  Moraliniz Bozulunca Ne Yaparsınız..

  Moraliniz Bozulunca Ne Yaparsınız..
 2. Moralim bozulduğunda

  Moralim bozulduğunda

  Moraliniz bozulduğunda en çok yaptığınız şey nedir?
 3. :( ne yapmalıyım ?

  :( ne yapmalıyım ?

  Kızlar merhaba bugün bir aptallık edip göğüs altına gelen saçlarımı kat attırrak kestirdim…şimdi çok pişmanım Daha kestireyimmi yoksa biraz uzasında ondan sonramı düzelttirmek için mi gitsem,sinemaki kürü yapan varmıydı aranızda ? :)
 4. Çaresizim ne yapmalıyım?

  Çaresizim ne yapmalıyım?

  Merhaba arkadaşlar ben 6aydır nişanlıyım. Nişanlım farklı bir şehirde çalışıyo bayramda buraya tatile geldi. Cumartesi günü buluştuk herşey çok güzel di beraber gezdik güldük herşey çok güzeldi. Akşama kadar baya gezdik sonra bize gittik geç olduğu için bizde kaldı başbaşa kaldık biraz yine güldük şakalaştık konuştuk bir süre sonra benden birşey istedi bende yapamayacağım için reddetim baya...
 5. Orgazm olamıyorum ne yapmalıyım ?

  Orgazm olamıyorum ne yapmalıyım ?

  Selamlar kızlar benim bir derdim var 3 aylık evli kadınım ve ilişkilerimde malef orgazm olamıyorum. Benim durumumda orgazm olamayanlar var mı. Eşim orgazm olmamı istiyor ama bu mümkün olmuyor. Sonra da bana kızıyor, ne yapacağım? Bana yardımcı olacak kimse var mı kızlar lütfen yardım edin.

Sayfayı Paylaş