Morelim Cok Bozuk...

geçmis olsun da ! bence kadina biraz agir konusuyorsun cünkü kazayi sen yapmissin , kadinin yerinde sen olsan heralde ayni davranirdin, birsey olmaz diye gecindirmezdin inanmam! önemli olan cana zarar yok! o kadar da karamsar olma .
valla kayitsiz üye ben hicte agir konusmuyorum kaldiki arabsina birsey bile olmadi kendi agziyla bile söylüyor. benim esime de gecenlerde birisi arkadan vurmus esimin arabasina arabaya birsey olmamis. esim birsey yok demis gitmis kadin neden dememis esim ic kanamasi var diyor.

valla haklisin o gün bir tanidikta benim gibi kaza yapmis adam adama carpmis. adam demiski birsey olmadi demis evine gelmis. benim de sansizligim vallahi.

yani adamlar bişey demez o kadında belki kocasındn korkmustur hahaha.cnm üzme kendini kocan anlayışlı dvranıcaktr sonuçta cana geliceğine mala gelsin.

Allah c.c. korktuguna ugratmasin, insallah bir sIKINTI cikmaz. Korkunun ecele faydassi yok derim, söyle gitsin. Dua et bol bol Allah c.c. yardim edecektir merak etme.:6:

gerçekten insanlar çok gıcık neyani beyin kanması falan olcak değil ya dışardan gözükür bişey yoksa içten nasıl olacak
belki kadın senin yapmadığın bişeyi sen yaptın diye para alabilir...

Geri