Mozaik desenlerin ev dekorasyonundaki yeri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Mozaik desenlerin ev dekorasyonundaki yeri
Ev dekorasyonunda mozaik desenlerin yeri yadsınamaz. Tablolar, masalar ya da farklı dekoratif görünümlü objelerde yer alabilen mozaik desenler son senelerde şıklık katıcı görünümler olarak ev dekorasyonlarında tamamlayıcılık görevini üstlenmektedirler. Mozaik tablo modelleri ile duvar dekorasyon değişiminizde kaliteli bir tercihte bulunabileceğiniz gibi sehpa modelinde de son zamanlarda dekorasyonda bütünlük arz ediciliği ile kullanılmasa bile sadece görsel anlamda beklenilen etkiyi yakalamak için odalarda son derece estetik görünümler oluşturmaya yardımcı olabilecektir.

1001 Nights Mosaic Coffee Table 2013.JPG


Gerek renkleri gerekse desenlerindeki ayrıntılarda saklı olan görünüm zenginliği ile beğenilen etkiyi yakalamaya yardımcı olacak olan bu desenler farklı renkler ve aynı renk tonları ile oluşturulan kombinler olarak tablo ve masa tasarımlarınızda bütünleyici görünüme yer açabilmektedir.

Bee Mozaik Sehpa. 2010.JPG
DSC09218.JPG


Mozaik desenlerin şıklığını yakalamak için satın alabileceğiniz tabloları bir hobi olarak gerçekleştirme tercihinde de bulunarak boş zamanlarınızı değerlendirme tercihinde bulunabilirsiniz. Resim galerimdeki farklı mozaik modelleri ile elde edeceğiniz şıklık için size sunduğum fikirlerden faydalanmaya ne dersiniz?

DSC09258.JPG
IMG_1752[1].JPG
 
Üst