Mrhb 1 haftadır sağ kasığım kesintisiz ağrıyor göğüslerimin uçları yanıyor hamilemiyim

Nazar özüm

Yeni Üye
Üye
Mrhb 1 haftadır sağ kasığım kesintisiz ağrıyor göğüslerimin uçları yanıyor hamilemiyim
Mrhb 1 haftadır sağ kasığım kesintisiz ağrıyor göğüsleriminuçları yanıyor midemde yanma var reglime 6 gün var ve daha önce böyle semptomları yaşamadım
Kan testi yaptırdım 1.20 çıktı idrarım da hiç birşey yok ne enfeksiyon nede başka birşey kafam allak bullak kızlar ben hamileliğin başındamıyım yoksa 6 gün sonra mı anlarım of

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba
Sonucunuz negatif gibi görünüyor. Bu sonuç genelde negatif sonuçlu tahlil anlamına gelmektedir. Gebelik olması için 1.20 gibi değerler çok düşük bir değer. Hamilelik beta-hcg değeri en düşük 5 değeri olmalı ki sağlıklı bir gebelikten söz edilebilsin. Yani velhasıl kelam dilerseniz birkaç gün sonra testi yenileyebilirsiniz. Bir bakın artıyor mu azalıyor mu. Bence gebelik yok ama içiniz rahat etsin diye test yaptırabilirsiniz yeniden. Hissettiğiniz belirtiler de psikolojik olabilir.

Canım dilersen aşağıda vereceğim linke tıklayarak da beta hcg değerlendirmelerine göz atabilirsin. ''Beta hcg sonuç değerlendirme'' yazımızda beta hcg değerlendirmeler yapılmaktadır dilerseniz bir bakın derim.

Tabi psikolojik olabilir haklısınız bebeğim olsun çok istiyorum inanın çok takmıyorum aslında 30 yaşındayım regl dönemime yakın ağrılarım olur ama inanın göğüslerimin uçları yanıyor ve koyulaştı şiş bedenimi iyi tanıyorum böyle olmamıştı bakalım kısmet mukus artışımda var bu ayın 8 inde olmam gerek bekliycem belki olucam ozmn bu semptomlar yeni oluyor derim hayırlısı olsun tabi ama kasığım İn ağrısı hala daha geçmedi teşekkürler kızlar 5 gün sonra tekrar yazarım

Tekrar merhaba adet tarihinize daha varmış zaten bence adetiniz geçerse bir daha testi tekrarlayın derim. Yine de belirtilere çok takılmayın bu kadar erken gebelik belirtileri görebileceğinizi düşünmüyorum. Siz adet gününüzü bekleyin ve yeniden test yapın. Sağlıklı günler.

Geri