Msn Hotmail Al

Msn Hotmail Al
hotmail hesabı nasıl alınır?
msn hotmail hesabı açmak


Sevgili Melek'ler ve sevgili misafirler, bu yazımızda, Msn hotmail hesabı nasıl alınır diyen tüm arkadaşlarımız için msn hesabı alma konusunda bilgi ve ilgili bağlantı linklerini paylaşıyoruz.
Msn hesabı açabilmek için öncelikle aşağıdaki linke tıklamalısınız ve gerekli formu doldurmalısınız.

Tıklayınız..

Windows Live id veya hotmail hesabını yine aynı sayfadan kutucuğu değiştirerek belirleyebilirsiniz.

Sırasıyla aşağıdaki işlemleri yapın.

* Windows Live ID yani kendinize bir takma ad belirleyin bu adınız veya soyadınızda olabilir. Dikkat etmeniz gereken Türkçe karakter kullanmamak.
* Aklınızda kalıcı bir parola belirleyin ama bu parola doğum tarihiniz veya bir yakınınızın önemli bir tarihi olmasın. Çokta kolay bir parola seçmemek şartıyla unutmayacağınız bir parola belirleyin. Harf ve sayı karışık olursa daha güvenli olacaktır. 2 kutucuğada aynı parolayı girin.
* Diğer e-posta adresi kısmında eğer başka bir e-postanız yok ise altındaki mavi yazılı kısma tıklayarak bir güvenlik sorusu belirleyiniz. Bu güvenlik sorusu veya ikinci msn adresi şifrenizi unuttuğunuz zaman hatırlatma için kullanılacak.
* Ad-Soyad, Ülke, il, posta kodu, doğum tarihi, cinsiyetiniz gibi detaylarıda girin.
* Son olarak üyeliğinizi oluştururken spam bot olmadığınızın anlaşılması için bir güvenlik kodu eklenmiş. En alt kısımda yer alan resimli kutu içeriğinde yer alan karakterleri karakterler kutucuğuna büyük küçük harflere duyarlı şekilde yazıyoruz.
* Son olarak Microsoft hizmet sözleşmesini ve gizlilik bildirimini kabul ettiğinizi onaylamanız gerekiyor. Kabul ediyorum butonuna tıklayarak hesabınızı oluşturabiliyorsunuz.
 
Üst