1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Muazzez Abacı - Kar Yangınları

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Senden bir çığ gibi kopsamda ben Buz mavisi gçnleri arıyorken
    Ayaz yemiş yüreğimde sen
    Üşüyeceksin
    Bende kar yangınları
    Sende göç hazırlığı
    Asiydim kardelen çiceğinden
    Bahar toprağına yüzünü süren
    Yoruldum anladım yanlış serüven
    Terkedeceksin

Söz:Sema Şentürk
    Müzik:Müfit Bayraşa​

Muazzez Abacı - Kar Yangınları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Abacı - Vurgun

Muazzez Abacı - Vurgun

Gözlerim uykuyla barıştı sanma Sen gittin gideli dargın sayılır Ben de bir zamanlar sevildim amma Seninki düpedüz vurgun sayılır Yalan mı söyledin göz göre göre Ne zaman dolacak verdiğin süre Gönülden gördüğüm takvime göre Aldığım her nefes birgün sayılır Armağan ettiğin kutsal mendile Akarken içimi dağlayan çile Manavgat denilen çağlayan bile Benim gözyaşımdan durgun sayılır Ne kadar...
  2. Muazzez Abacı - Olsun

Muazzez Abacı - Olsun

Dediler zamanla hep Azalırmış sevgiler Olsun bana seninle Geçen yıllarım yeter Nasıl olsa herşeyin Zamanla sonu yokmu Ömür dediğimiz şey Küsecek kadar çokmu Dedilerki gün gelir Unuturmuş gidenler Olsun bana aşk dolu Geçen yıllarım yeter Söz: İlter Yeşilay Müzik: Bilge Özgen__________________
  3. Muazzez Abacı - Kısmetim Sensin

Muazzez Abacı - Kısmetim Sensin

Sevgine kalbimde bir dünya kurdum Yıllardır yolunu bekledim durdum Nerdesin aşkınla sarardım soldum Bahtıma yazılmış kısmetim sensin Aşkımı kalbine sığdıramazsın Hasretin derdini durduramazsın Ne yapsan elimden kurtulamazsın Şansıma yazılmış kısmetim sensin Dünyaya yeniden seninle doğdum Kederli günleri kalbimden kovdum Aşkına tutuldum bir sarhoş oldum Bahtıma yazılmış kısmetim sensin Söz:...
  4. Muazzez Abacı - Dargınım

Muazzez Abacı - Dargınım

Yıllarımı çaldın yorgunum Işığımı aldın solgunum Fırtınalar öncesi canım Sessizim ve durgunum... Dargınım sana kırgınım Dargınım sana çılgınım Yokluğun ya da varlığın canım Herbirinden yılgınım... Dargınım kırgınım yılgınım Dargınım çılgınım yılgınım Kurşun yemiş gibi ölgünüm Yarınlar gelmez gibi hergünüm Yokluğuna mahkumum canım Sensizliğe sürgünüm... Söz:Hülya Şenkul Müzik:Selami Şahin
  5. Muazzez Abacı - Beraber Yürüdük

Muazzez Abacı - Beraber Yürüdük

Hatıralar sarmış dört bir yanımı Baktığım her yerde izin duruyor Bana herşey seni hatırlatıyor Beraber yürüdük biz bu yollarda Beraber ıslandık yağan yağmurda Şimdi dinlediğim tüm şarkılarda Bana herşey seni hatırlatıyor Gökyüzünde güneş o gözlerini Çatlayan topraklar bu hasretimi Yakılan her ateş bitmez sevgini Bana herşey seni hatırlatıyor söz:Aşkın Tuna müzik:Selçuk Tekay Yorum:Muazzez...

Sayfayı Paylaş