1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Muazzez Ersoy - Hiç Farketmez

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Gece OlmuŞ GÜndÜz OlmuŞ Yanimdaysan HİÇ Farketmez

Tutkİ Kiyametler KopmuŞ
    Senİnleysem HİÇ Farketmez

Tut Kİ Kiyametler KopmuŞ
    Yanindaysam HİÇ Farketmez

Al Canimi Kat Canina Ne Yapsam Az AŞk Adina
    Aldirmam DÜnya Kahrina
    Senİnleysem HİÇ Farketmez

Muazzez Ersoy - Hiç Farketmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Ersoy - Susma

Muazzez Ersoy - Susma

aŞk BÖyle Bİr İllettİr Derdİ YÜrektİr Hem GÜven Hemsaygi İster Oda Bendedİr GÜvenİrsen Kendİne Bİr Cevap Ver Yanindayim Layik İsen Sevgİme Bİr SÖzÜnle Canindayim Susma Bİr Şeyler SÖyle Ben Bu AŞka Tam Hazirim Allah Şahİttİr SÖzlerİme Senle ÖlÜme KoŞarim__________________
  2. Muazzez Ersoy - Seni Seviyorum

Muazzez Ersoy - Seni Seviyorum

Bilmiyorum kaç yıl oldu, sen gideli buralardan x 2 Sanma unuttum sanma mutluyum, inan hâlâ seviyorum Sanma unuttum sanma mutluyum, deli gibi seviyorum Dön sevgilim dön, dön ne olur Bekliyorum bekleyeceğim Dön sevgilim dön, dön ne olur Bekliyorum bekleyeceğim Sevemiyorum istemiyorum, senin yerine hiç kimseyi Sevemiyorum istemiyorum, senden sonra hiç kimseyi Bilmiyorum neredesin, hangi yaban...
  3. Muazzez Ersoy - Mutluyuz Diyemeyiz

Muazzez Ersoy - Mutluyuz Diyemeyiz

Biz ayrılamayız mutluda olamayız İşte böyle bir karışık duygulardayız Çekipde gidemeyiz hoşçakal diyemeyiz Ne kadar çok sevsekde mutluyuz diyemeyiz Unutmamalıyız hep karşı koymalıyız Ayrılıga engel olan aşkı yıkmamalıyız Hep sarılmalıyız hiç usanmamalıyız Ne kadar acı çeksekde ayrılmamalıyız Terk edemeyiz unutupda gidemeyiz Ayrılsakda canım murada eremeyiz Üzülmemeliyiz her zaman...
  4. Muazzez Ersoy - Hatırla Sevgili

Muazzez Ersoy - Hatırla Sevgili

hatırla sevgili o mesut geceyi notaları hatırla sevgili o mesut geceyi sözleri günleri eski günleri çamların altında verdiğin buseyi şarkı sözü hatırla ey peri o mesut geceyi çamların altında altında verdiğn buseyi beni mecnun ettin sende olasın aşkımı inkar edersen allahtan bulasın bana sen öğrettin bu aşkı sevdayı ne çabuk unuttun beni senden hercai beni mecnun ettin sende olasın aşkımı...
  5. Muazzez Ersoy - Geceleri

Muazzez Ersoy - Geceleri

muazzez ersoy geceleri geceleri sensiz içerim sabaha kadar İÇİme AttiĞim Dertler Bİlİrİm Sonumu Bekler Kaderİm BÖyleyse EĞer Viz Gelİr Bu Elem Keder Nasilsa YanilmiŞim Ben MeĞer AĞladiĞim Geceler Yeter Yaninda Olmayi Çok İstedİmgÜldÜrmedİ Bu Zalİm Kader Gecelerİ Sensİz İÇerİm Sabaha Kadar Sabahlari Kahirla Gelİrİm Utana Sikila İÇİmİ DÖkerİm Duvara __________________

Sayfayı Paylaş