1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Muazzez Ersoy - Küskünüm Feleğe

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ben küskünüm feleğe Düştüm bitmez çileye
    Nerelere gideyim
    Kara bahtım gülmeye
    Ben küskünüm feleğe
    Düştüm bitmez çileye
    Ben ne ettim feleğe
    Verdi bana bu derdi
    Yıllardır hep ağlattın

Şu gönlüm güldürmedi Ben küskünüm feleğe
    Düştüm bitmez çileye

Muazzez Ersoy - Küskünüm Feleğe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Ersoy - Reyhan

Muazzez Ersoy - Reyhan

Dağlar Kızı Reyhan Reyhan Reyhan Analar Kuzusu Reyhan Reyhan Alem Sana Heyran Heyran Heyran Alem Sana Heyran Heyran Heyran Ne Güzelsin Aygız Gül Çiçeksin Aygız Birdanesin Aygiz Dürdanesin Aygız Güzeller Güzeli Reyhan Reyhan Reyhan Endamın Ezeli Reyhan Reyhan Alem Sana Heyran Heyran Heyran Alem Sana Heyran Heyran Heyran Ne Güzelsin Aygız Gül Çiçeksin Aygız Birdanesin Aygiz Dürdanesin...
  2. Muazzez Ersoy - Mutluyuz Diyemeyiz

Muazzez Ersoy - Mutluyuz Diyemeyiz

Biz ayrılamayız mutluda olamayız İşte böyle bir karışık duygulardayız Çekipde gidemeyiz hoşçakal diyemeyiz Ne kadar çok sevsekde mutluyuz diyemeyiz Unutmamalıyız hep karşı koymalıyız Ayrılıga engel olan aşkı yıkmamalıyız Hep sarılmalıyız hiç usanmamalıyız Ne kadar acı çeksekde ayrılmamalıyız Terk edemeyiz unutupda gidemeyiz Ayrılsakda canım murada eremeyiz Üzülmemeliyiz her zaman...
  3. Muazzez Ersoy - Hatırla Sevgili

Muazzez Ersoy - Hatırla Sevgili

hatırla sevgili o mesut geceyi notaları hatırla sevgili o mesut geceyi sözleri günleri eski günleri çamların altında verdiğin buseyi şarkı sözü hatırla ey peri o mesut geceyi çamların altında altında verdiğn buseyi beni mecnun ettin sende olasın aşkımı inkar edersen allahtan bulasın bana sen öğrettin bu aşkı sevdayı ne çabuk unuttun beni senden hercai beni mecnun ettin sende olasın aşkımı...
  4. Muazzez Ersoy - Gurbet Kuşları

Muazzez Ersoy - Gurbet Kuşları

Ara ara göç ettiler bırakarak yoldaşları Gözler yaşlı terk ettiler gurbet kuşları Gönül ezik ayrılırken alem duydu feryatlar Cana dosta sarılırken döneceğiz diyordun Gurbet gurbet gurbet gurbet kuşları } 2 Sitem sanma ey allahım nedir sevenin günahı Mutlulukla kucaklaşsın tez dönsün gurbet kuşları Çilemiz bu yazımız buymuş kader aldı hep ahları İki yudum sevgi için ezildi gurbet kuşları...
  5. Muazzez Ersoy - Aşkın Kanunu

Muazzez Ersoy - Aşkın Kanunu

Aşkın kanununu yazsam nereden Kimi ümitleri yel alır gider Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el our gider Dünyanın bir yazı bir kışı vardır Her yolun bir sonu bir başı vardır Her aşkın sonunda göz yaşı vardır Akar damla damla sel olur gider Boş yere bekleme geçen günleri Böyledir ne yazık ki ezelden beri Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider__________________

Sayfayı Paylaş