Mucize İlaç Zeytin Çekirdeği

ebru58

Aktif Üye
Üye
Mucize İlaç Zeytin Çekirdeği
benim kocamında miğde yanması vardı iki haftadan beri zeytin çekirdeyi yutuyo ve çok faydasını gördü gerçekten işe yarıyo

LAMİYA

Aktif Üye
Üye
arkadaşlar zararlı olduğunu düşünmüyorum
ben denemedim ama hakkında hadis duymuştum

yalnış söylemiyim tam olarak hadismi bilmiyorum ama peygamber efendimiz her sabah sayısınıda tam bilmiyorum ama 3 zeytinin çekirdeğini yutarmış bir faydası varki o yapmış peygamber efendimizin yaptığı hiçbirşey boş değildir arkadaşlar

ben kursa gittiğimde ordada yutardık ama bir zararını görmedim

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Valla arada bende yutuyorum uzmanlardanda çok duydum iyi geliyormuş.ayrıca lamiş haklı peygamber efendimiz de yutuyormuş o zaman asla bir zararı yoktur

Mucize ilaç ya da diyet yoktur! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Mucize, Keramet ve istidrac nedir? Mucize, Keramet ve istidrac nedir?
Harika, adet kabilinden olan işlere uymayan ve onların zuhura gelmesindeki kanunların dışında cereyan eden hadiselere denilmektedir. Bu fevkaladeliği sebebiyle, harikalar ayrı bir tasnife tabi tutulmuş ve değişik isimler verilmiştir. Harika...
Tüm İslami Bilgiler 2
Mucize olsun bebeğim olsun  dua istiyorum Mucize olsun bebeğim olsun dua istiyorum
Arkadaşlar esim iki yere cv verdi kabul edilmesi çok da kesin değil sadece bi umut bekliyorum.=( kalbi çok temiz bir insan eylül e kadar bi çıkış bulma m iz lazım sizin başınıza en çaresiz olduğunuz zaman bir mucize şans oldu mu rabbim den...
Bilmedikleriniz 3
Kuran ayetlerinden mucizeler Kuran ayetlerinden mucizeler
Kur'an'ın asıl amacı insana ibadet ve görevlerini öğretmek, kişisel sosyal hayatında ebedi saadete ulaşmasına vesile olmaktır. Kısacası, Kur'ân'ın en birinci görevi insanın hayatını yaratıcının irade ve onayı çerçevesinde şekillendirmektir. Bu...
Tüm İslami Bilgiler 0
Domates suyunun menapoza mucize faydası Domates suyunun menapoza mucize faydası
52293 Tokyo Tıp Üniversitesi'nden bilim adamlarının araştırması, günde 2 bardak domates suyunun menopozun daha rahat geçirilmesini sağlayabildiğini gösterdi. Bilim adamları, 8 hafta boyunca 93 kadından günde 2 kez 200...
Alternatif Tıp 0
Mucize ilaç ya da diyet yoktur! Mucize ilaç ya da diyet yoktur!

* Kilomuzu korumaya yönelik mucizevi bir formül var mı?

Bir uzaylı turist yeryüzüne inse ve zayıflama ile ilgili bu...
Diyet - Sağlıklı Beslenme 0