Mucizevi Pembe Maske tarifi kızlar burada

ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε

Yeni Üye
Üye
#1
Mucizevi Pembe Maske tarifi kızlar burada
pembe maske pembe maske tarifi nasıl yapılır yapan yerler fiyatı
Güzelleşmek için büyük zaman ve para harcayan kadınların en fazla önem verdikleri şey şüphesiz ciltleri. Kış mevsiminin yaklaştığı şu günlerde cildi mevsim değişikliklerine karşı korumak ve yıpranmasını önlemek için bazı önlemler almak gerekiyor. Bunların başında cildin temizlenmesi nemlendirilmesi ve dış etkenlere karşı korunması geliyor.

Bunları sağlamanın yollarından biri; kuruyan lekelenen ve yıpranan ciltlerin yeniden canlanmasını sağlayan ‘pembemaske’ adlı yöntemden geçiyor. Enes Bio Estetik Center’dan Kozmetisyen Nesrin Sürer 5 haftalık bir kür halinde uygulanan bu yöntemhakkında şunları söylüyor:
MAKYAJIN OLUMSUZ ETKİLERİNİ SİLİYOR
“Pembemaske yöntemi; ciltteki su vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak cildin tazelenmesine ve eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Uygulama özellikle düzensiz çalışma saatlerinden ve yoğunmakyajdan olumsuz etkilenen ciltlerde son derece etkili oluyor. Biyolojik olduğu için herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu maske 20 yaş itibarıyla her yaş grubundan kişilere ve herhangi bir tıbbi rahatsızlığı olmayan her cilt grubuna uygulanabiliyor.” Kozmetisyen Nesrin Sürer pembemaske yönteminin cilde nasıl uygulandığını ise şu sözlerle anlatıyor:
BOYNA DA UYGULANIYOR
“Öncelikle kişiye bilgisayar ortamında cilt analizi uygulanarak cilt tipi belirleniyor ve yaşına göre bir ürün seçiliyor. 1.5 saatlik bakımdan sonra biomolekül içerikli hamur kıvamındaki pembe maske; tüm yüze ve boyun bölgesine sürülüyor.Maskenin ısısı kendiliğinden 42 dereceye yükselip sıfır dereceye düşüyor. Bu ısınma ve soğuma işlemi sırasında önceden kişinin cilt tipine ve sorununa göre seçilen aktif maddeler (vitamin kolajen elastin) cilde iyice nüfuz ediyor. 30 dakikalık bu uygulamadan sonramaske yüz kaslarının hareket ettirilmesiyle kolayca çıkarılıyor.”
Gençlerin sivilceleri yaşlıların kırışıklıkları yok oluyor
KOZMETİSYEN Nesrin Sürer pembe maskenin gün aşırı ya da haftada 2 kez uygulanabildiğini belirtiyor ve şöyle devam ediyor: “Genç ciltler için hazırlanan pembe maskenin içeriğinde ağırlıklı olarak A ve C vitaminleri ile yoğun bir nem deposu olan Q10 bulunuyor. Bu vitaminler sayesinde yağ salgılaması dengeleniyor ve sivilce oluşumu azalıyor. Orta yaş grubundaki kişilerin yorgun olan ciltleri tazelenerek genç bir görünüm kazanıyor. Olgun ciltler için hazırlanan pembe maskenin içeriğinde yoğun olarak; kolajen Q10 elastin hyolünorik asit etken maddeleri A E ve F vitaminleri ile çinko demir ve selenyum kullanılıyor. Bu maddeler kırışıklıkları azaltıyor ve oluşan gevşemeleri toparlıyor. Uygulama sayesinde cilt canlanıyor.”
Kalçayı ve basenleri sıkılaştırıyor
PEMBE maske rengini içeriğinde bulunan doğal bitki köklerinden alıyor. Maskenin içinde doğal ısınmayı sağlayan kristal tuzlar var. Bu sayede hemen ısınıyor ve ısınma da yeni hücre oluşumunu tetikliyor. Maskenin içindeki maddelerin kişiden kişiye değiştiğini belirten Kozmetisyen Nesrin Sürer “Bu maske ısınıp soğuyarak cildin sıkılaşmasını sağlıyor. Kalın bacaklı ya da düşük popolu kadınlar için de kullanılıyor” diyor.


BU ÜRÜNÜ Melekler Mekanı da tavsiye ediyor arkadaşlarım. Kullanan arkadaşların yorumlarından gerçekten işe yaradığı görünmektedir.

Bu ürünü 49 tl ye ( şu an indirimde ) ORİJİNAL SİTESİNDEN almak için TIKLAYINIZ
 
O

okyanus35

Yeni Üye
Üye
#3
pembe kullanmayı düşünüyorum, izmirde bulabileceğim bir yer varmı acaba? hanırım hazırıda çıkmış kendi kendimize yapabilememiz için. pembe maske
 
Son düzenleme:
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
#4
pembe maske

bende duydum pembe maskenin evde yapımını kendimize yapıyomuşuz 5 gün boyunca fiyatıda uygun gelmişti bana hemen siparişte bulunmuştum sonuç güzel hiçte fena değil sivilcelerimde büyük ölçüde azalma oldu şimdi makyaj yapmadanda dışarıya rahatlıkla çıkabiliyorum. duyduğuma göre de bu pembe maskenin sahtesinide çıkartmışlar . orjinalinin üzerinde lasanté yazıyormuş birde güvenlik bandrolü bulunuyormuş. alırken dikkatli olun hanımlar ...
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
#5
pembe maskeee

Evet bende duydum bu pembe maskenin sahtesi çıkmış diye benim aldğım orjinali bandrolüde vardı lasanté de yazıyordu. pembe maskeden çok memnun kaldım bütün sivilcelerim gitti yüzümde 5 gün gibi bir sürede değişim oldu kullanmak isteyen varsa tavsiye ederim.
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
#6
pembe maske üreten yerler

hanımlar ben pembe maskeyi üreten yerin adını öğrendim toptan alınınca çok daha ucuza geliyor.güzellik salonları yada internet satış siteleri de buradan alabilir.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
#7
pembe maske yüzüme yapıştı

Arkadaşlar ben daha bir kez denedim, bugün 2. uygulamayı yapacağım, ama çıkarırken maske yüzüme yapıştı. Ağda gibi çekerek çıkardım. Çok da canım yandı. Bu normal mi acaba? Kulanan arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim.
 
P

Pembe maske

Forum Okuru
#8
Pembe maske

Kızlar bir yer buldum süperrrrrrrrrrr. Sipariş verdiğimin ertesi gün pembe maske elime ulaştı. Üstelik kargo ücreti almadılar ve ödemeyi kapıda yaptım :))) Sitesi bu Pembe Maske Orada Murtaza Bey var çok yardımcı oldu, çok ilgililer. 0212 659 84 34 numaralı telefonla da sipariş verebiliyosunuz. Biraz önce kuzenimine de bi tane aldım ;)
 

Benzer Konular