Müge anlıda kan donduran itiraf !

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

1. zeynep çağan

zeynep çağan Forum Okuru

Hamileyim ve haberi okuduğumdan beri ağlıyorum.çocuğumu nasıl bir dünyaya getiriyorum korkuyorum .Allah belanı versin inşallah senin ve senin gibi şerefsizlerin.

2. Halil oz

Halil oz Forum Okuru

merhamet diyoruz ya onuda böyle ib**ler yüzünden kaybediyoruz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Ekim 2016
  3. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sevgili takipçilerimiz,
    Pedofili ya da sübyancılık, yetişkin bir kimsenin ergenlik öncesi çocukları veya ergenliğe yeni girmişleri cinsel açıdan çekici bulması ve cinsel eğiliminin çocuklara yönelik olmasına neden olan psikoseksüel rahatsızlık. Bu rahatsızlığa sahip kişilere pedofil ya da sübyancı denir.Pedofili hakkında detaylı bilgiler için aşağıda ki linki ziyaret ediniz..

Pedofili Nedir ?

Müge anlıda kan donduran itiraf ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtiraflar :)

İtiraflar :)

abimle yattım *-yolcu-; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ABD Amerika’daki bir havaalanında çığlık çığlığa bir karşılama sahnesi görünce: “Bir de Türklere gürültücü derler” diye düşünmüştüm ki bağrışan kızlardan birinin Türkçe “Aaayy canııııım, neerrrde kaaldııııııaan” sözleriyle kendime geldim. *Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük GSM operatörünün ekonomik tarifesine geçmek...
  2. itiraf

itiraf

Ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından tövbe ederek istikamet üzere olmaya, Birini öldürdüğünü itarf ettiğini görmek yöneticiliğe, velayete ve güvenli duruma delalet eder.Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır. Rüyasında suçunu, günahını, yaptığı tatsız şeyi...
  3. Zamanı Donduran KareLer

Zamanı Donduran KareLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Müge Anlı Kimdir...Müge Anlı Hayatı Ve Biyografisi

Müge Anlı Kimdir...Müge Anlı Hayatı Ve Biyografisi

Müge Anlı Hayatı Müge Anlı Biyografisi Müge Anlıyı çoğunuz sabah Atv de olan programından tanıyordur kesin...Hem sunucu hem gazeteci olan Müge Anlıyı merak edenler işte Müge Anlı kimdir...Bakalım kimmiş....Bir ara hapis cezası da söz konusu olmuştu...İşte haberi.. Müge Anlı... Doğum Tarihi : 19 Aralık 1973 Doğum Yeri : İstanbul Mesleği : Sunucu,Gazeteci Burcu : Yay Favori Sporları...
  5. Özgecan'ın katil zanlısı Fatih Gökçe'den kan donduran ifade

Özgecan'ın katil zanlısı Fatih Gökçe'den kan donduran ifade

Mersin Tarsus’ta katledilen Özgecan Arslan’ın üç katil zanlısından biri olan Fatih Gökçe’nin Jandarmada yarım bırakıp savcılıkta tamamladığı ifadesi gün yüzüne çıktı. Radikal'den İsmail Saymaz'ın haberine göre; Jandarmada alınan ifadesinde asli fail Suphi Altındöken’in kendisinden benzin ve bıçak istediğini, yanına gittiğinde Özgecan’ın ölmüş olduğunu iddia eden Gökçe, savcılıkta ise...

Sayfayı Paylaş