1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Muhabbet Kuşları resimleri ve bilgilerim kızlar

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kuşlar doğanın bir parçası , gökyüzünün adeta incisi.. Sesleri insana huzur veriyor. Çoğumuz kuş sesini severiz ve kuşların sesini her daim duymak isteriz. Bundan mütevvellit kuş beslemeye karar veririrz. Kuş alırkende tercihimiz fiyatının uygun oluşun dan ve konuşma özelliğinden dolayı muhabbet kuşların dan yana olur. Genelde bülbüllerin sesi güzeldir ama fiyat olarak maalesef çok pahallıdır.Bir dönem evimde muhabbet kuşu besledim. Kuşlarımın ismi aliş ve melişti. Erkek olan çok uysal dişi olan ise saldırgandı. Erkek olan zamanla konuşmaya başladı. Bbacım, canım, aşkım gibi kelimeler sarfediyordu. Bu kuşlarımın 6 tane yavrusu oldu hepsini dağıttım hediye ettim. Erkek olan kuşumu dişisi öldürdü . Duruma çok üzüldüğüm için dişiyi başkasına hediye ettim. Kuşlarımla çok keyifli zaman geçirdiğimi söylemeliyim. Benim gibi muhabbet kuşu severler için çok şirin muhabbet kuşu resimlerini seçtim. Şunların tatlılığına sevimliliğine bakarmısınız :))

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Ağustos 2017
  2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Muhabbet Kuşları
    benimde vardı muhabbet kuşum yavruyken almıştım sonra yavaş yavaş konuşturmaya başlamıştım kapı zili takliti yapıyor kendi adın söylüyordu öpücük vermeside cabası birgün sanırım okuldan eve geldiğimde kötü haberle karşılaşmıştım annem kuşumun kaçtığını söyleyince hüngür hüngür ağlamaya başladım kafesi alıp dışarı çıktım ama nafile giden bir daha gelmiyor:)
    anılarım depreşti valla pasim:D
    saol canım emeğine sağlık

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    değmen benim gamlı yaslı gönlüme:training1: bir zamanlar bu kuşların 1 numaralı hayranı idim takii en son 4 yıl önce beslediğim ölünce soğudum daha doğrusu hiç bişey hissetmiyorum artık :( evlat acısı gibi oturmuştu içime ): ahhhh ahhhhh

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

< Konu Resmi..>
    anammmm eşiminn nişanlıyken ölen kuşu (yeşil di adı)ona benziyorrrr çok güzelleeerr çoookk şekerlerr emeğine sağlıkkk

5. ẰήģéĮ'ìм

ẰήģéĮ'ìм Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emegine salık

6. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Muhabbet

Benimde Bir Muhabet Kusu Var Dısı 1 Yıldır Bızde 2Kere Evden Kactı 2 sindede Yarım saatte Felan Yakaladım 3. Firarında Bırakcam Artık Ama Insan Kıyamıyo Iste 1 Yıldır Bızde Aılemızden Bırı Gbı Ben Kusumu Cok Sevıyomm

8. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Konu yeni bilgi ve görsellerle güncellenmiştir..

Muhabbet Kuşları resimleri ve bilgilerim kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet Kuşları Genel Bilgi

Muhabbet Kuşları Genel Bilgi

muhabbet kuşu cinsleri hollanda muhabbet kuşu hollanda cinsi cinsi kuşları özellikleri Evimizin neşesi olan muhabbet kuşlarının ülkemizde pek çok cinsi bulunmaktadır. Değişik renklerde olan muhabbet kuşları insanları streslerini almaları bakımlarının kolay yapılması maliyetlerinin düşük olması ve her halde en önemlisi konuşturulmaya alıştırılabilmeleri nedeniyle en çok tercih edilen...
  2. Muhabbet Kuşlarında Kişilik ve Davranışlar

Muhabbet Kuşlarında Kişilik ve Davranışlar

muhabbet kuşu neden kabarır muhabbet kuşu davranışları kuşları neden kabarır kabarması kaşınır MUHABBET KUŞLARININ KİŞİLİĞİ VE DAVRANIŞLARI MERAKLILIK VE OYUNCULUK Her muhabbet kuşunun kendi özgü bir karakteri vardır, ama çoğu meraklı ve oyuncu küçük kuşlardır.Muhabbet kuşunuzun maskaralıkları sizi kesinlikle eğlendirecektir.Muhabbet kuşunuzun oyunculuğunu ve meraklılığını...
  3. Muhabbet Kuşlarının Konuşturulması Hakkında Bilgi

Muhabbet Kuşlarının Konuşturulması Hakkında Bilgi

Muhabbet Kuşlarının Konuşturulması Hakkında Bilgi verir misiniz rica etsem. kuşumu konuşrturmak istiyorum.
  4. Muhabbet Kuşlarında Astım Hastalığı nedenleri ve hakkında bilgi

Muhabbet Kuşlarında Astım Hastalığı nedenleri ve hakkında bilgi

Muhabbet Kuşlarında Astım Hastalığı nedir neden olur lütfen bu konuda da bilgi verin benim kızım astım olmuş :(
  5. Kedi ve Muhabbet Kuşu

Kedi ve Muhabbet Kuşu

Evimde kedi besliyorum muhabbet kuşu alsam sıkıntı olur mu

Sayfayı Paylaş