Muhabbet Kuşlarının İshali Nasıl Geçer

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Muhabbet Kuşlarının İshali Nasıl Geçer

Muhabbet Kuşlarının İshali Nasıl Geçer Muhabbet kuşum ishal oldu nasıl geçer ?

Selam arkadaşlarım hayvanları çok seviyorum annemi uzun baskılar sonunda tüyü bahane ediyordu ikna ettim ve bir muhabbet kuşu aldırdım. Ama kuşum ishal oldu çok halsiz kafayı yiyeceğim bir şey de demiyorlar bana ölsün istemiyorum.

Muhabbet Kuşlarının İshali Nasıl Geçer kızlar mavişim ishal oldu nasıl geçirecem bu ishali bilmiyorum lütfen bir yardım edin!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Muhabbet Kuşlarının İshali Nasıl Geçer ben de bilmiyorum benim de kuşum oldu ve öldü umarım senin kuşun ölmez hayatım bana da birileri yazar ise sevinirim tşk.

Moderatör tarafında düzenlendi:
muhabet kuşum isal oldu ltfen iardımcın olursun nas yıpıım ne vermelı ltfen 2 afta berıı

MUHABBET KUŞLARININ KUŞLARIN İSHALİ NASIL GEÇER ?

Sevgili arkadaşlarım öncelikle geçmiş olsun üzerinde durmanız gereken bir rahatsızlık bu. Asla cereyanda bırakmayın ve esen yerde bırakmayın kendi başlarına yıkanmazsalar siz yıkamaya çalışmayın kaliteli yem kullanın. Peki kuşum ishal oldu bu nasıl geçer diyor iseniz aşağıdaki önerileri mutlaka denemelisiniz. Tabi kuşu edindiğiniz aldığınız bir ye re de sormanız vitamin tavsiyesi yapmanız gerekebilir. Bunları deneyin iki günde geçmez ise hemen veterinere ya da kuşu aldığınız Pete giderek tavsiye ürünler alınız.

Muhabbet Kuşları İshal Olduklarında Bunları Yapın

• Öncelikle sularının içine ikişer damla limon veya portakal suyu damladın ki c vitamini alsın.
  • İshal önleyici alın ve ( veteriner ya da petlerden ) sularına damlatınız.
  • Kafesine haşlanmış patates asın yerse iyi olur.
  • Pirin lapası da kullanın yerlerse iyi olurlar.

Geri