1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhabbet kuşu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

eskiden bir tane muhabbet aldım gagasını cok gıcırdatır ve uyurdu daha sonra tüyleri kabardı var sıcak yer aramaya çalışıyor bacaklarımı biraz açtımda girebildiğince giriyordu ve ondan 1gün sonra öldü şimdi bir tane daha aldım 23 Mart'ta yine aynılarını yapmaya başladı acaba oda ölebilir mi şimdiden tşk

Muhabbet kuşu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet Kuşunu Evcilleştirme

Muhabbet Kuşunu Evcilleştirme

muhabbet kuşuna nasıl konuşma öğretilir muhabbet kuşu evcilleştirme kuşu nasıl evcilleştirilir kuşuna konuşma öğretilir kuşları evcilleştirilir Evcilleştirme : öncelikle yeni evine gelen muhabbet kuşunuzun birkaç gün yeni ortamına ve kafesine alışmasını beklemelisiniz. Muhabbet kuşlarını evcilleştirmek kolaydır ve kısa sürede karşılığını alırsınız. ilk olarak evcilleştirme bir kişi...
  2. Muhabbet Kuşu Hastalıkları

Muhabbet Kuşu Hastalıkları

muhabbet kuşu kusma muhabbet kuşunun kusması kuşu kusması hastalıkları kuşlarda mantar hastalığı HASTALIKLARI Muhabbet kuşları oldukça hastalıklara karşı hassastırlar. Çok kolay hasta olurlar ve oldukça zor iyileşirler. Kuşunuz hasta olduğunu ishal yada kabız olmasından, Tüylerinin kabarmasından,yemek yememesinden yada hapşırmasından anlayabilirsiniz. Önemli olan her şeyde...
  3. Muhabbet Kuşları resimleri ve bilgilerim kızlar

Muhabbet Kuşları resimleri ve bilgilerim kızlar

Kuşlar doğanın bir parçası , gökyüzünün adeta incisi.. Sesleri insana huzur veriyor. Çoğumuz kuş sesini severiz ve kuşların sesini her daim duymak isteriz. Bundan mütevvellit kuş beslemeye karar veririrz. Kuş alırkende tercihimiz fiyatının uygun oluşun dan ve konuşma özelliğinden dolayı muhabbet kuşların dan yana olur. Genelde bülbüllerin sesi güzeldir ama fiyat olarak maalesef çok...
  4. muhabbet kuşları

muhabbet kuşları

muhabbet kuşları kışın banya yapar mı
  5. muhabbet kuşum

muhabbet kuşum

yaa benim muhabbet kuşum daha yavru ama süreklı kaşınıyor

Sayfayı Paylaş