Muhabbet kuşunu konuşturmak için ne yapılmalıdır ?

muhabbet kusu

benim biir muhabbbet kuşum var daha uçmayı bilmiyor.Yani daha yaş vermedi daha alalı 5 gün oldu .Ama bize acayip alıştı omzumuza geliyor kafamıza geliyor oyunlar oynuyor.Bu normal değil mi?

benim de arkadaşımın kuşu var oda sırtına koyup depeletiyor hatta karnına koyup kıyafetinden geri çıkıyor yani bu normal :)

cok tatlilar ya
bende almak istiyorum ama cok ilgilenmen gerek diyorlar, ben sabahtan aksama kadar isdeyim, o aksama kadar evde yalniz kalacak
aksamdan sabaha kadar ilgilensemde olurmu ?

Çıtır:D

benimde bir kuşum vardı babası çekolavak annesi yerli muhabbet kuşu ortaya karışık bir yavru oldu arkadaşımda ve ben birini aldım çok güzel bir kuştu çok da alışıktı bize kafamdan omuzundan hiç inmezdi :Delimi yalardı :D:Dkuşu sabahleyin hava alsın diye balkona koydum koyduğumda gölgeydi havada iyiydi sonra dışarı çıktım geldiğimde ölmüştü :((((((güneş ışığı yer değiştirmiş ve kuşa gelmişti kafasına güneş geçmiş ve yere yatık bir şekilde vefat etmişti çok üzüldüm hayata küsmüştüm ilk deneyimimdi ama yine alcam bir tane muhabbet kuşu bir yaptığım hataları tekrarlamıcam çok iyi bakıcam şimdi çekolavak bir kuş arıyorum biliyorsunuz çekolavak muhabbet kuşları ele daha kolay alıştığı gibi konuşmayada çok yatkındırlar.

bnm kuşum iki tane biri erkek biri dişi konuşurlarmı

benim 2 kuşum var 1 i erkek 1 i dişi konuşurlarmı acaba çok uğraştım erkek olan 1 yaşında

Canım kuşum

Benim kuşum 1 buçuk yaşında kuşum var onu alalı 2 ay oldu ama hala konuşmıyor

benmde muhabbet kuşum var ama daha yenı hıçç konuşmuyooo hıç ses cıkarmıyo anca interneteen actıım kus seserine tpki veriyo ne yapabilirim _?

Muhabbet Kuşumm

benim kuşum kafamıza konuyor yanına dişi aldık ama dişi olan yanına hiç yaklaştırmıyordu bizde onu birisine verdikk :(

Geri