muhabbet kuşunuz hasta mı oldu

O

Olgun

Forum Okuru
muhabbet kuşunuz hasta mı oldu
muhabbet kuşum hasta mı emin değilimn çok korkuyorum. şımarık eve geleli 1 gün oldu yeni aldık daha ama sürekli kendini kabartıp gözlerini yarım oarak kapıyor ve dururken sallanıyor ve çok kaşınıyor daha 4 aylık acaba hastamyı yaşaması için ne yapabilirim nolur acele cevap yazın kuşumun ölmesini istemiyorum.
Üşütme ve veya nezle vardır sıcak tut suluga limon veya elma sırkesı damlat bırkac damla

Muhabbet kuşunu konuşturmak için ne yapılmalıdır ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yumurtlamış Muhabbet Kuşuna Bakım Nasıl Yapılmalı ? Yumurtlamış Muhabbet Kuşuna Bakım Nasıl Yapılmalı ?
Bu konu;yumurtlamış muhabbet kuşuna bakım nasıl yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, siz de bir kuşseverseniz ve evinizde muhabbet...
Kuş Bakımı 1
Muhabbet Kuşuna Yem Muhabbet Kuşuna Yem
Ben muhabbet kuşuma yem veriyorum ama ek olarak farklı şeylerde yedirmek istiyorum. Bir zararı olur mu?
Soru-Cevap 0
Muhabbet Kuşunun Yaşı Nasıl Anlaşılır ? Muhabbet Kuşunun Yaşı Nasıl Anlaşılır ?
Muhabbet Kuşlarının Kaç Aylık Olduğunu Nasıl Anlarız Muhabbet Kuşlarının Yaşı Nasıl Anlaşılır Muhabbet kuşu Yaşı Nasıl öğrenilir Aşağıda ki yazımızda muhabbet kuşlarının yaşlarının, kaç aylık olduklarının nasıl öğrenileceği bilgisini...
Kuş Bakımı 1
Muhabbet kuşunun bakımı nasıl yapılır? Muhabbet kuşunun bakımı nasıl yapılır?
Merhaba yeni bir muhabbet kuşu aldım. Acaba Muhabbet kuşunun bakımı nasıl yapılır? bilgi bekliyorum.
Soru-Cevap 1
Muhabbet kuşunu konuşturmak için ne yapılmalıdır ? Muhabbet kuşunu konuşturmak için ne yapılmalıdır ?
muhabbet kuşu konuşturma muhabbet kuşu konuşturma teknikleri kuşlar alemi kuşunu yöntemleri kuş yöntemleri MUHABBET KUŞUNU KONUŞTURMAK İÇİN NE YAPILMALIDIR ? ...
Kuş Bakımı 56