Muhteşem Yüzyıl Kostümleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Muhteşem Yüzyıl Kostümleri
muhteşem yüzyıl kostümleri muhteşem yüzyıl elbise modelleri kıyafetleri elbiseleri kıyafet modelleri
Muhteşem Yüzyıl daha ekranlara gelmeden önce eleştirilere maruz kaldı.Başladığı günden beri aldığı olumsuz eleştirilere ve uyarılara rağmen yinede reyting rekorları kırıp insanları Çarşamba akşamı ekran başına toplamayı başarıyor.Muhteşem Yüzyıl filminin konusu,oyuncuları çevrildiği mekan ve oyuncularının giydiği kostümler göz kamaştırıyor.Büyük bir bütçeyle çevrilen dizide oyuncuların giydiği kostümlerden sizlere seçtiğim bazı modelleri sunuyorum.

Dip not olarak şunuda söylemek istiyorum ki son zamanlarda Topkapı sarayına insanlar ziyaret etmek için akın ediyorlarmış.Osmanlı tarihi ve bilhassa Hürrem Sultan ile ilgili kitapların satışında patlama yaşanıyormuş.Hürrem Sultan takıları ise büyük ilgi görüyormuş.Yakında Hürrem Sultan ile ilgili rant sağlamak isteyen satıcıların piyasaya sürecekleri ürünleri düşünemiyorum bile.Mawi söylemişti dersiniz hahaha.Bizim Türk milletinin huyudur bu.Birşeyler ilgi görmye başladığı zaman eniğini cücüğünü cılkını çıkarana kadar bırakmayız işin peşini buda öyle olacak işte buraya yazıyorummmmm ve yazdımm:m.c:

muhtesem-yuzyil-resimleri-8-392.jpg

muhtesem-yuzyil-resimleri-7-197.jpg

muhtesem-yuzyil-resimleri-4-2ab.jpg

muhtesem-yuzyil-resimleri-3-17e.jpg

muhtesem-yuzyil-resimleri-2-a.jpg

muhtesem-yuzyil-resimleri-5-2b3.jpg

muhtesem-yuzyil-resimleri-1-208.jpg

muhtesem%20y%C3%BCzyil%20kost%C3%BCmleri7-32b.jpg

Geri