Mumsy natural krem kullananlar nasıl memnun kaldınız mı?

A

Annecik123

Forum Okuru
Mumsy natural krem kullananlar nasıl memnun kaldınız mı?

Mumsy natural krem melek kadınlar kulübü mumsy natural krem kullanıcı yorumları forumda.​

Kizlar nette bir krem gördüm yorumlarına da pek inanmadım o yüzden buraya sormak istedim. Mumsy natural krem kullananlar var mı? Denilene göre göğüs ucu yaralarını anında iyileştirir deniyor. Ben de bebeğimi emziriyorum 4 aylık ve çok kötü yara durumda ne yapsam iyi olmadı bu krem etkili mi acaba kullananlar yorum yaparsa iyi olur.

Merhabalar
Ayy bilirim o göğüs ucu yaralarını çok geçmiş olsun ama mumsy natural krem çok faydalı geliyormuş göğüs ucu yaralarına. İçeriği tamamen organik doğal olan mumsy natural krem ile göğüs ucu yaralarınızı çok hızlı iyileştirebilirsiniz. Göğüs ucu yaraları yüzünden çoğu anne emzirmeyi de kesiyor ama bu kremle daha hızlı iyileşme ardından en azından bebeğinizde emzirmeden geri kalmayacak. Başka şeyleri de denediyseniz özellikle bu kremi de bir deneyin derim. Doğal deniliyor ya işte içinde parfüm paraben boya sls gibi maddeler içermiyor. Kokusu ve tadı da yoktur. Kullanımı ise her emzirme sonrası temiz göğüs ucu ve çevresine yedirerek sürülür. Çok fazla kullanılmaması da öneriliyor çünkü krem fazla yumuşattığı için az miktarda sürün. Doğumdan sonra maalesef böyle problemler oluşabiliyor. "Doğum sonrası meme sorunları" konulu yazımızı aşağıdan da bir incelemizde fayda var.

Geri