1. bngü str

bngü str Forum Okuru

murad cilt bakım ürünleri kullanan varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında bngü str tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar aranız da murad cilt bakım ürünleri kullananlar varsa olumlu olumsuz yorumları alabilirmiyim kullananlar muradın hangi cilt ürününü kullanıyorsanız ve memnun kaldınızmı

murad cilt bakım ürünleri kullanan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cilt bakım ürünleri

cilt bakım ürünleri

Deri Bakım Ürünleri Parfüm, losyon ve kozmetikler alerjik kontakt dermatite neden olabilir. Bazı kişiler kozmetik ürünlerdeki koku maddelerine hassastır. Diğer bir kısım hastalar ise kozmetik maddelere bozulmayı engellemek için konulan Koyuyucu maddelere karşı alerji gelişebilir. Koku veren maddeler karşı alerjisi olanlar kokusuz kozmetik ürünleri kullanmalıdır. Fakat kokusuz ürünler bile,...
  2. Pahalı cilt bakım ürünlerinin bir farkı varmı ?

Pahalı cilt bakım ürünlerinin bir farkı varmı ?

pahalı cilt ürünleri işe yarıyor mu,pahalı cilt ürünlerinin farkı nedir,lüks cilt ürünleri daha iyi sonuçmu veriyor,pahalı cilt ürünlerinin sonuçları hakkında bilgiler Pahalı cilt bakım ürünleri, uygun fiyatlı ürünlerden daha iyi sonuçlar verir mi? Sadece markaya mı para ödüyoruz, yoksa lüks ürünlerin bir farkı var mı? Güzellik sektörü yaşlanma sürecini biraz daha geciktirmek, cildin...
  3. Monteil Cilt bakım ürünlerini kullananlar varmıdır

Monteil Cilt bakım ürünlerini kullananlar varmıdır

Ben 18 yaşındayım yüzümde çok sivilce var acaba bu monteil cilt bakımı ürünleri yüzüme bakım yapar mı kullananlar varsa önerir misiniz? Dışarı çıkarken okulda filan çok rahatsız oluyorum faydası oluyorsa pahalı filan bakmıcam hemen almak istiyorum birazda pahalı geldi ama sormadan da almak istemedim kullanıp memnun kalan varsa harçlıklarımı hiç edip alacağım.
  4. Kerastase ürünlerini kullanan varmı aranızda

Kerastase ürünlerini kullanan varmı aranızda

Ben kısa süre önce ablamın yanına gitmiştim orada bulunan herhangi bir kuaföre gidip saçlarımı boyatayım dedim ama saçımı mahvettiler şuan felaket şekilde yıpranmış vaziyette saçlarım :( acaba bu kerastese kremleri saçıma bakım yapar mı kullanan varsa yardımcı olun saçlarım süpürgeye döndü.
  5. Avene ürünlerini kullanan varmı?

Avene ürünlerini kullanan varmı?

Arkadaşlar benim cildim çok hassas çok kozmetik ürünü de kullanamıyorum. Acaba avene ürünleri nasıldır kullanan varsa hangi ürününü önerebileceğinizi öğrenmek istiyorum. Özellikle temizleyici jeli nasıl kullanan var mı almak istiyorum ama sormadan almak istemedim.

Sayfayı Paylaş