Etiketler:
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    58
    Ödül Puanları:
    0

murada ermek için ''Ya ALLAH''

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

murada ermek için dualar muradına ermek için dua murada dua muradına Cuma günleri 100 kere "Ya Allah" diye zikreden kişiye Allah her muradını verir.

2. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    önmle olna içten istemktir.rabbim herkezin dilegni duasını kabul etsin.kimseyi darda zorda bırakmasın.bu cuma okuycam inş rabbim hayırlısıyla veriir dilegimi.

3. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    ne güzel allahı an yeterki bende okumaya çalışıcam

murada ermek için ''Ya ALLAH'' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yücesin ya Resulallah

Yücesin ya Resulallah

İnsanlığı karanlıktan, Çıkarırsın biiznillâh, Karanlığı aydınlatan, Güneşsin ya Resulallah! Sensiz ilim, sanat olmaz, Medeniyet hayat bulmaz, Senin gülün asla solmaz, Mihenksin ya Resulallah! Zulüm asrı Ortaçağdan, Sensin güneş gibi doğan, Âlemleri nura boğan Rehbersin ya Resulallah! Bilinmez yerlere uçtun, Kâinata ışık saçtın, Aydınlık bir ufuk açtın, Mehtâbsın ya Resulallah! Bilgi çağı...
  2. Sefeat Senindir Ya Resul Allah

Sefeat Senindir Ya Resul Allah

ya resul yaresul şefaat senindir ya resulallah şefeat resulallah SEFEAT SENINDIR YA RESUL ALLAH Ehli imanlar saf saf durmuşlar Mahkameyi kibriyada hesap sormuşlar Günahı olanlar af dilemişler Şefaat senindir ya Resul Allah.. Onların yardımcısı cümle enbiya Onların serdarı habibi Kibriya Onlar için rica ediyor hatımel enbiya Şefaat senindir ya Resul Allah. Günahı olmıyan ağlayıp...
  3. Ya Resûlallah İlahisi

Ya Resûlallah İlahisi

Arınmış bir ruhla Ravza'ya varsam Kubbe-i Hadra'yı yakından görsem Taş ve toprağına yüzümü sürsem: Diyerek: Dahîlek yâ Rasûlallah Ziyâret kasdiyle ulu serveri Selâm kapısından girsem içeri Kemâl-i hürmetle varsam ileri: Diyerek: Dahîlek yâ Rasûlallah Huzuru Pâk'ine eğilsem-gitsem Bütün varlığımı onda eritsem Eriyen mum gibi tükenib bitsem: Diyerek: Dahîlek yâ Rasûlallah Müvâcehe'sinden...
  4. Ya Habib Allah İlahisi

Ya Habib Allah İlahisi

ya habiballah ilahisi ya resulallah habiballah ilahisi habib allah Makamına geldim yalvardım sana Sen hakimsin sen savcısın şu anda Ellerimi açtım dualar ettim Affet beni ne olur ya resul Allah Cezamı çekmeye hazırım her an İster al canımı kalayım burda Kulların dönüyor Kabe içinde Affet beni ne olur ya resul Allah Ha cer ül esvabı gördüm de öptüm İbrahim makamın selamla geçtim AllahAllah diye...
  5. Ya RESÜLALLAH. ( şiir )

Ya RESÜLALLAH. ( şiir )

Seni her resimde,her soluğumda Anmayı isterim ye RESÜLALLAH. Ardına düşüp o çölde, o kumda, Yanmayı isterim ya RESÜLALLAH. Kanatlanıp uçsam Hira dağına, Erebilseydim o mutlu çağına, Bahçende kuş olup yüce bağına, Konmayı isterim ya RESÜLALLAH. Elbette eşin yok dünya çapında, Hak terbiyesi var temiz yapında Bekçi olsam gece gündüz kapında, Donmayı isterim ya RESÜLALLAH....

Sayfayı Paylaş