1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Murat Başaran - Sanadır Yar

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Sanadır yar sanadır yar Bu sitem söz sanadır yar Aklıma gelir birden
    İçimi kanatır yar

Yaradır yar yaradır yar
    İçimde derin yaradır yar
    Artık elin varmaz dilin
    İçimi derin kanatır yar

[Nakarat] x2
    Neyleyim sensiz bu canı
    İçimde feryat figanı
    Neyleyim sensiz baharı
    Yok. Yoksun artık

Yaradır yar yaradır yar
    İçimde derin yaradır yar
    Artık elin varmaz dilin
    İçimi derin kanatır yar

[Nakarat]

Murat Başaran - Sanadır Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Başaran - Sarmaş Dolaş

Murat Başaran - Sarmaş Dolaş

KARA KİLİT VURSUNLAR DİLİME KONUŞURSAM BAKMA YÜZÜME ÜZDÜYSEM CANIM AFFET BENİ HER GÜNÜM BİRBİRİNDEN DELİ PİŞMANLIK DESEN BİNİ BİN PARA İNSAFA GEL SON BİR KEZ ARA DARMA DUMAN OLMUŞUM ZATEN GECMİYORKİ AŞK DENEN YARA ÜMiTSİZLİĞİM BANA ARKADAŞ ÇARESİZLİĞİM ONA YOLDAŞ GELMEYECEĞİNİ BİLE BİLE BEN SENİN AŞKINLA SARMAŞ DOLAŞ __________________
  2. Murat Başaran - Nazlı Yarim

Murat Başaran - Nazlı Yarim

Çok sevildin nazlandın Yüz verince çok şımardın Aslında tüm suç bende Seni seni böyle sevmem de Sana kızamam yapma diyemem Seviyorum ah nazlı yari Sana kızamam yapma diyemem Ama yeter artık be yarim Bu güzellik kalmaz yanına Sevgiden başka karın yok dünyada E bu nazda bu aşk ta biter Kalırsın bir başına__________________
  3. Murat Başaran - Dert Değil

Murat Başaran - Dert Değil

Son sözün bumu beni kaçırdın ah yanacaksın Pişman olup deli divane ağlayacaksın İlk aşkım değilsin nede sonuncu sen olacaksın Kim yakar seni geceler boyu ben gibi kim yakar Kim okşar öper deliler gibi söyle kim sarar Dert değil, yanımda olmasan da dert değil Arayıp sormasan sa dert değil Sevgimi, bilirsin yar İçimi bilirsin yar __________________
  4. Murat Başaran - Başı Belalı Yar

Murat Başaran - Başı Belalı Yar

Beni böyle biraktin çektin gittin sen Kadere karsi gene bir basima Bir arayip halimi sorsan söylerdim Söyleyemem degme gözyasima Zaten sende simdi çektin gittin yoksun yoksun Ah yanimda kim saracak beni simsiki caninda Basi belali yar amman amman Uçuk kaçik deli yarim Faydasi yok kaçma simdi Ben senden deliyim __________________
  5. Murat Başaran Evlendi!

Murat Başaran Evlendi!

murat başaran murat başaran haberleri murat başaran evlendi Sevgili melekler, sevilen pop sanatçısı Murat Başaran balayı için seçtiği Bodrum'da magazincilere açıkladı. Eşi Pınar Başaran ile birlikte Bodrum'a balayına gelen Başaran, gazetecilerin evlilikle ilgili sorularını yanıtladı. Uluslararası Hukuk Müşaviri olan eşi Pınar Başaran ile Bodrum turuna çıkan ünlü sanatçı, aile arasında...

Sayfayı Paylaş