1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Murat Boz Çocuk Beresi Yapılışı

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu Murat Boz beresi yapılışı hakkında bilgilere yer vermektedir. Gençlerin adeta idolu haline gelen Murat Boz, şarkıları kadar giydiği kıyafetler de hayranları tarafından oldukça beğeni ve ilgi topluyor. Özellikle Murat Boz beresi bere modelleri arasında ön plana çıkan model olmaya devam ediyor. Sizlere kız ve erkek çocuğunuza yapabileceğiniz renk tercihi tamamen size kalan örgü Murat Boz çocuk beresi malzemeleri ile birlikte açıklamalı yapılışını sunuyoruz.

Bebe yünü
    Şiş no 4

60 ilmek başlanır. 7 sıra, 2 ters 2 düz lastik örülür. 50 sıra düz örülüp ilmekler büzülerek toplanır. İkiye katlanıp dikilir.

Murat Boz Çocuk Beresi Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz - Uçurum

Murat Boz - Uçurum

Yangın var içimde, imdat! Durdurma yüreğini kandırma dök içini anlat Birine bile güvenemedi yerine Denedi denedi, hiç kimse inemedi en derine Şu dilime kolay ama yüreğime zor bi' durum Kısa yolu bulamadı yine aramız uçurum Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum
  2. Murat Boz - Özledim

Murat Boz - Özledim

Dışarıdan gördüğün gibi değilim Bir kez olsun buradan bakmadın Üzüldüm zannediyorsan şunu bil Canım yandı geçti çok yakmadın Yaz gelir içimi sarar aynı telaşlar Kim bilir belki de bir aşk başlar Dalgalanır deniz ne çıkar Durur yavaşlar Kim bilir belki de bir aşk başlar Ben özledim galiba seni Bu yüzden bu kadar sitemlerim Sen üzülme Acıdan bu sözlerim Karsımda görsem dolar gözlerim Ben özledim...
  3. Murat Boz Evlenmeden Çocuk Sahibi Olmak İstiyor

Murat Boz Evlenmeden Çocuk Sahibi Olmak İstiyor

eliz sakuçoğlu murat boz murat boz eliz sakuçoğlu biyografi ve sevgilisi Bence Muraz Boz Türk örf ve adetlerine ters olan bu açıklamasından sonra çok tepkiler alacak :dil::dil: MURAT BOZ 'EVLENMEK İSTEMİYORUM; AMA ÇOCUĞUM OLSUN İSTİYORUM' DEDİ Şarkıcı Murat Boz ile 2 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Eliz Sakuçoğlu geçtiğimiz gece Nişantaşı’nda eğlendi. Eliz Sakuçoğlu’nun örgülü saçları...
  4. Uğur Böcekli Çocuk Beresi Yapılışı

Uğur Böcekli Çocuk Beresi Yapılışı

bu konu açıklamalı çocuk beresi yapılışına yer vermektedir. Evet sevgili hünerli hanımlar, eğer küçük çocuğunuz varsa yada bir yeğeniniz belkide çok sevdiğiniz bir komşunuzun çoçuğu için örgü hediyelik model arayışına girdiyseniz sizlere şekermi şeker çok şirin uğur böcekli örgü çocuk şapkası modelini ve açıklamalı yapılışını paylaşıyoruz. Eminiz ki bu uğur böcekli örgü bere modeline hiçbir...
  5. Ponponlu Bebek ve Çocuk Beresi Yapılışı

Ponponlu Bebek ve Çocuk Beresi Yapılışı

bu konu ponponlu bere yapılışına yer vermektedir. Çocuklar için ponponlu berenin yeri çok farklıdır. Her zaman için ponpon detayı modele ayrı bir şirinlik katar. Küçük bebeği ve çocuğu olanlar için rengi tamamen zevkine kalan ponponlu bere modeli ve açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyoruz. Örgümüzü yapmaya şişimize 48 ilmek atarak başlıyoruz.Örgü bere ve şapka modelleri nde genelde...

Sayfayı Paylaş