Etiketler:
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Murat Boz - İki medeni insan

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

murat boz beni sevemedin ya murat boz sevemedin ya hayırlısı Beni sevemedin ya
    Şu bendenimi saramadın ya
    O zaman en hayırlısı olsun hakkımızıda
    Git hadi burada burada
    Ama lütfen kapıyı vurma

İki medeni insanız biz
    Bu kadar olsun farkımız

Beni sevemedin ya

Şu bendenimi saramadn ya O zaman en hayırlısı olsun hakkımızıda
    Git hadi burada burada
    Ama lütfen kapıyı vurma

İki medeni insanız biz
    Bu kadar olsun farkımız

Murat Boz - İki medeni insan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. murat bozz

murat bozz

bu cocuk cok tatlıı yaa...Dimi ama sizdede resimleri varsaa yolayın lüften... Röportaj: Murat Boz Geçtiğimiz yıl Hepsi kızlarından dinleyip sevdiğimiz “Yalan”daki erkek vokal, yıllardır başta Tarkan olmak üzere pop müziğimizde birçok sanatçıyla çalışan Murat Boz’a ait. O şimdi yakında yayınlanacak olan ilk albümünün single çalışması “Aşkı Bulamam Ben”le ve bu yazın en çok dinlenilesi...
  2. Murat Boz fan

Murat Boz fan

07.03.1980 yılında Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve ortaokul öğrenimimi yine burada tamamladıktan sonra 1995-96 eğitim öğretim yılında İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi özel yetenek sınavını kazanarak eğitimine İstanbul'da devam etmeye başladı. Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi, Cemal Reşit Rey’de müzikal konserlerde vokal olarak yer aldı. 1998’de...
  3. Murat Boz - Uçurum

Murat Boz - Uçurum

Yangın var içimde, imdat! Durdurma yüreğini kandırma dök içini anlat Birine bile güvenemedi yerine Denedi denedi, hiç kimse inemedi en derine Şu dilime kolay ama yüreğime zor bi' durum Kısa yolu bulamadı yine aramız uçurum Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum
  4. Murat Boz - Özledim

Murat Boz - Özledim

Dışarıdan gördüğün gibi değilim Bir kez olsun buradan bakmadın Üzüldüm zannediyorsan şunu bil Canım yandı geçti çok yakmadın Yaz gelir içimi sarar aynı telaşlar Kim bilir belki de bir aşk başlar Dalgalanır deniz ne çıkar Durur yavaşlar Kim bilir belki de bir aşk başlar Ben özledim galiba seni Bu yüzden bu kadar sitemlerim Sen üzülme Acıdan bu sözlerim Karsımda görsem dolar gözlerim Ben özledim...
  5. Murat Boz Biyografisi

Murat Boz Biyografisi

murat boz biyografi Murat Boz, 7 Mart 1980'de Zonguldak, Karadeniz Ereğli ilçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Zonguldak'ta tamamladı. 1995 yılında İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni kazandıktan sonra İstanbul'a geldi. Atatürk Kültür Merkezi, Cemal Reşit Rey gibi yerlerde konserlerde vokal yaptı. 1998 yılında Milliyet Gazetesi'nin düzenlediği liseler arası müzik yarışmasında erkek...

Sayfayı Paylaş