Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Murat Boz ve Sevgilisi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

murat boz un sevgilisi eliz murat bozun sevgilisi kim boz ve sevgilisinin fotoları ve murat boz, sevgilisi, kimle görüntülendi, kız arkadaşı, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Murat Boz ve sevgilisi Eliz Sakuçoğlu da kameralara yakalananlar kervanına katıldılar!

Gerçi pek te yakalanmış gibi bir halleri yok melekler,bilakis poz vermişler gibi.Ama ne yazık ki ünlülere güven olmuyor.Bir bakmışsınız,çıkıp niye çektiniz resimlerimizi silin deyiveriyorlar.:D:D

Ne diyorduk?Evet ,Murat Boz ve sevgilisi Bodrum'da kahvaltı esnasında görüntülenmişler.Artık kahvaltıda ne yediklerini de sizin yorumunuza bırakıyorum..:D:D

2. özge uğur

özge uğur Forum Okuru

hiç yakışmıyolar ve yemekte her halde birbirlerini yiyolar zaaaaaaaa

Murat Boz ve Sevgilisi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz - Uçurum

Murat Boz - Uçurum

Yangın var içimde, imdat! Durdurma yüreğini kandırma dök içini anlat Birine bile güvenemedi yerine Denedi denedi, hiç kimse inemedi en derine Şu dilime kolay ama yüreğime zor bi' durum Kısa yolu bulamadı yine aramız uçurum Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum
  2. Murat Boz - Özledim

Murat Boz - Özledim

Dışarıdan gördüğün gibi değilim Bir kez olsun buradan bakmadın Üzüldüm zannediyorsan şunu bil Canım yandı geçti çok yakmadın Yaz gelir içimi sarar aynı telaşlar Kim bilir belki de bir aşk başlar Dalgalanır deniz ne çıkar Durur yavaşlar Kim bilir belki de bir aşk başlar Ben özledim galiba seni Bu yüzden bu kadar sitemlerim Sen üzülme Acıdan bu sözlerim Karsımda görsem dolar gözlerim Ben özledim...
  3. Murat Boz ve Ayşe Özyılmazel sahnede

Murat Boz ve Ayşe Özyılmazel sahnede

ayşe özyılmazel murat boz murat boz ayşe özyılmazel arabesk arabesk murat boz, ayşe özyılmazel, kuruçeşme arena konseri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Önceki akşam Kuruçeşme Arena'da konser veren Murat Boz'a sahnede konuk sanatçı olarak eşlik eden Ayşe Özyılmazel, ayakkabısının topuğu kablolara dolaşınca, düşme tehlikesi atlattı Melek2'lerim. İşte o haber! Murat Boz, önceki gün...
  4. Murat Han ve sevgilisi

Murat Han ve sevgilisi

murat hanın sevgilisi, yeni sevgilisi, kim, 2011, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Ekranların başarılı oyuncularından Murat Han, daha önce kendisi gibi oyuncu olan Özgü Namal ve Tuba Ünsal'la aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti Melek'lerim. Şimdilerde ise Murat Han, gönlünü manken Nur Gümüşdoğrayan’a kaptırdı. Sevgililer, önceki akşam Nişantaşı’ndaki Hardal’da el ele...
  5. Gülşen ve Murat Boz'dan Yepyeni Düet!

Gülşen ve Murat Boz'dan Yepyeni Düet!

gülşen murat boz, murat boz gülşen düeti, gülşen haberleri Sevgili melekler, iki ünlü şarkıcı yepyeni bir düetle bir araya geldiler. Türk pp müziğindeki ve O Ses Türkiye'deki başarılarıyla göze çarpan Murat Boz, popun en başarılı kadın sanatçılarından Gülşen ile birlikte düet yapacaklar. İltimas adlı parçayı birlikte söyleyecek olan çift, tanıtım için kameralara poz da verdiler......

Sayfayı Paylaş