Murat Boz'un Elma Tutkusu

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Murat Boz'un Elma Tutkusu
murat bozun konuk olduğu programlar murat bozun hayatı boz sevdiği şeyler en sevdiği yemek
İnşallah Murat Boz'un diğer tutkularıda elma gibi faydalıdır :tik:

murat-boz-7372.jpg

Aramızda Kalmasın'a konuk olan Murat Boz'un canlı yayında büyük takıntısı ortaya çıktı. Bakın neyi görünce yemeden duramıyormuş?
Aramızda Kalmasın'a konuk olan Murat Boz'un canlı yayında büyük takıntısı ortaya çıktı.

Program yapımcıları tarafından hazırlanan şakayla Murat Boz'un en büyük takınıtısı ortaya çıktı.

GÖRÜNCE YEMEDEN DURAMIYOR

Boz, elma görünce yemeden duramıyormuş. Gördüğü her elmayı yemek ihtiyacı hisseden şarkıcının konserlerinde hayranları tarafından elma atıldığı da programda konuşuldu.

Evet bunu biliyordum. Üzüleceksin albümü çıktığında Beyaz Showa çıkmıştı o zamanlar yeni yeni çıkıyordu zaten :D biz de Beyaz Showdaydık :D Elmayı sevdiğini orda da söylemişlerdi. zaten o zaman hayranı oldum onun :D çok tatlı bi insan. :D

bende diyordum bu adami nie bukadar sempati buluyorum die :D

simdi belli oldu durum :)

ikimize elme delisimisiz hahaha hahaha

ölürüm murat boza ben hayranıyım bi şey olam herkezin hastalığı tiki olurrrr ama yakışıklılığı kaybetmioooo:ohh::temizlik:hem temizzzzzzzzzz:second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second:hhhh:second::melek::melek::bayraks::bayraks:helal olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Ben küçükken annem bena derdi ki elma yede güzelleş derdi ben elmayı çok seviyorum benimde murat gibi elma tutkum var elma görünce bende aynı onun gibi yeme isteği hissediyorum.. çok tatlısın

Geri