Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Murat Dalkılıç Resimleri

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Murat Dalkılıç Resimleri arıyorum ben umarım sizde Murat Dalkılıç yeni Resimleri vardır melekler
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

Murat Dalkılıç Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Murat Dalkılıç - Hoşçakal

  Murat Dalkılıç - Hoşçakal

  Dün yine oturdum sessizce, Güneşin bizim için battığı ıssız sahile. Git gide yosun tutmuş bir ev, Martılar küsmüş sen yoksun diye. (Nakarat) Durma! Mutlu ol hayatta... İki gözüm,gülsün yüzün, Arkana bile bakma. Gidenken her şeyi al yanında Mutluluğu ol, kederi de al, Güzelim hoşçakal...!
 2. Murat Dalkılıç - 19 Ay

  Murat Dalkılıç - 19 Ay

  Sensiz geçen şu 19 ayın hesabı sorulacak, Bilmiyorum ama kimden. O mis kokan ellerinin ürpertici dokunuşu, Hiç gitmeyecek bu bedenden. Seni unutmayayım diye hergün yüzlerce kağıda, Çöpten kadınlar çizdim ben.. (Nakarat) Çünkü sen buğulu camlara bizi kazırken, Gözyaşıma kovalar tuttum ben.. Bembeyaz duvağı açılmamış umutlarımdın sen, Umutlarıma karalar diktim ben..
 3. Murat Dalkılıç - Merhaba (2010)

  Murat Dalkılıç - Merhaba (2010)

  Murat Dalkılıç hayranlarına müjde.Sanatçının yepyeni albümü "Merhaba"müzik piyasasınada merhaba dedi=)Sizlere albümün içeriği hakkında detaylara geçiyorum 01. Dönmem 02. Külah 03. Sarhoş Yakamoz 04. Merhaba Merhaba 05. İmza 06. Çatlat 07. Kıyamadım İkimize 08. Haliyle 09 .Pardon 10. La Fontaine 11. Merhaba Merhaba ( Alaturka ) 12. Dönmem ( Club Mix)
 4. Murat Dalkılıçın En Karizma Resimleri

  Murat Dalkılıçın En Karizma Resimleri

  murat dalkılıç resimleri murat dalkılıç fotoğrafları Murat Dalkılıç hayranları sizleri bu sayfamıza davet ediyoruz. Çünkü bu sayfamızda Murat Dalkılıç'ın hiç bir yerde görülmemiş resimlerini buradan üyelerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş