Murat Dalkılıç & Zeynep Bastık - Nacizane Aşk Yeniden

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Murat Dalkılıç & Zeynep Bastık - Nacizane Aşk Yeniden
< Konu Resmi..>
Aynı yolları yürümüşüz ah, elalemin soğununda üşümüşüz tesadüfen
Belki yan yana durup aynı tiyatroyu bile seyretmişizdir

Ne çok ortak yönümüz var, farkımızda var Masum bir çocuk, minik bir bebek var
Ziyanı yok elbet onda hayatın kendisi var
Bu yüzden yazılmış bu ben kalp sen defteri
İlk satırlarına Aşk Yeniden Yazmışlar
Şimdi akla ziyaret etmiş meşhul renkli nefesini
İçime çektiğime göre her anına eşlik etsem nacizane

Bir Güzellik Yap Şarkısının Sözleri Murat Dalkılıç şarkısı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Murat Dalkılıç Evleniyor Murat Dalkılıç Evleniyor
52914 Merve Boğulur dünya evine giriyor. Yakışıklı şakıcı MuratDalkılıç ile iki kez ayrıldıktan sonra aşkları bitmedi. Büyük aşkı evlilik iletamamlayacaklar.. Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur evleniyor. 5 ay ayrıkaldıktan...
Magazin 0
Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Evleniyorlar! Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Evleniyorlar!
merve boluğur, murat dalkılıç, merve boluğur haberleri Sevgili melekler, ünlüler dünyasından iki isim daha evlilik kararı aldı. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç evleniyorlar. 1 yıldır aşk yaşayan çift Bodrum'da tatil yaparken evlilik...
Magazin 1
Murat Dalkılıçın yakınlarda projesi varmı? Murat Dalkılıçın yakınlarda projesi varmı?
Merhaba, ben Murat Dalkılıç hayranıyım ve epeydir kendisini tvlerde göremiyoruyz. Acaba yakınlarda Dalkılıçın projeleri varmı ?
Soru-Cevap 1
Murat Dalkılıç "Bir Güzellik Yap" Sözleri var mı? Murat Dalkılıç "Bir Güzellik Yap" Sözleri var mı?
Murat Dalkılıç "Bir Güzellik Yap" Sözleri
Selam kızlar sizden bir ricam olacak acaba Murat Dalkılıç "Bir Güzellik Yap" Sözleri var mı sizin sitenizde baktım bulamadım da :S
Soru-Cevap 1
Bir Güzellik Yap Şarkısının Sözleri Murat Dalkılıç şarkısı Bir Güzellik Yap Şarkısının Sözleri Murat Dalkılıç şarkısı
Bir Güzellik Yap Şarkısının Sözleri Murat Dalkılıç şarkısının sözlerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok mersi.
Soru-Cevap 1