1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Murat Kekilli - Alır Seni Boşarım (Padişah)

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bir kuşak bağlamış saçağı dizinde Arzumanım kaldı gavur kız sende Yarısı gerdanında yarısı yüzünde
    Koklanmaz gülleri diken üstünde
    Oğlan seni babam duyar öldürür
    Beyden önce padişaha haber saldırır
    En sonunda bir bir kolun kırdırır
    Mevlanın sevgili kulu olsanda
    Binerim atıma bende kaçarım
    Kaçarımda karlı dağlar geçerim
    Ahtım olsun seni alır boşarım
    Oniki padişahın kızı olsan da

Murat Kekilli - Alır Seni Boşarım (Padişah) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Kekilli - Gel Öpem Seni

Murat Kekilli - Gel Öpem Seni

Uzakta olsan gül yüzüme Gül yüzünden öpem seni İçin bana için döksün Oy ruhundan öpem seni Gel gel öpem seni Ateşte olsan düş üstüme Avuç avuç içem seni İçin bana için döksün oy ruhundan öpem seni __________________
  2. Murat Kekilli - Döveceksin Dizlerini

Murat Kekilli - Döveceksin Dizlerini

Yarim benden uzaklarda zannetmeki güleceksin Bir zalimin kollarında pişmanlıktan öleceksin Yaş tutacak gözlerini Döveceksin dizlerini Bu sevdanın izlerini bilmem nasıl sileceksin Vazonda güller solacak Günün kahırla dolacak Hasretin hançer olacak Yüreğini dileceksin __________________
  3. Murat Kekilli - Dadaş

Murat Kekilli - Dadaş

murat kekilli hele dadaş Hele Dadaş hoşmusan dolumusan boşmusan Ayakların yan basir yoksa sen sarhoşmusan Bu derenin uzunu kıramadım buzunu Aldım dadaş kızını çekemedim nazını Bu derenin geveni geven sarmış geveni Meclisten haber gelmiş seven alsın seveni __________________
  4. Murat Kekilli - Cümbür Cemaat

Murat Kekilli - Cümbür Cemaat

Dün yine seni andık cümbür cemaat cümbür Andık ayazda kaldık cümbür cemaat cümbür [2] Kahkaha attık durduk her yerde seni sorduk Sordukça hasta olduk cümbür cemaat cümbür [2] Şişeler elimizde cümbür cemaat cümbür Leblebi cebimizde cümbür cemaat cümbür [2] Hasret var içimizde sen yoksun aramızda Şüphe var kafamızda cümbür cemaat cümbür [2] Gel artık bekliyoruz cümbür cemaat cümbür Seni...
  5. Murat Kekilli - Beşinci Mevsim

Murat Kekilli - Beşinci Mevsim

Önce gözlerin vurdu beni İçmeden sarhoş oldum Ne güzellere gönül verdim Son durağım sen oldun Gül şarap dudaklarınla gül Gül içim filizlensin Yak beni kahve gözlerinle Yak içim serinlesin Gül benim bebegim Gülüm benim filizim Gel benim beşinci mevsimim __________________

Sayfayı Paylaş