1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Musluk Contası Nasıl Değiştirilir?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

musluk contası musluk contası nasıl değiştirilir

Sevgili melekler, evlerimizde bazı işleri kendimiz yapabiliriz, bunun için illaki eve usta çağırıp para vermemize gerek yok. Bu işlerden birisi musluk contası değişimi. Aslında ince detayları bildikten sonra kolaylıkla musluk cpntasını kendiniz değiştirebilirsiniz. Nasıl mı?

Aç kapa musluklarının contası nasıl değişir kısaca sizleri bu konuyla ilgili bilgilendirmek istiyoruz.Öncelikle Muluğun üzerinde Kartuş denen parça bulunur bu parça arızalıyken düz ağızlı bir tornavida ile musluğun kapagını çıkartın gevşetin daha sonra yukarıya doğru çekerek çıkartın.

Uygun bir anahtar yardımıyla musluğun sabitleme vidasını sökün ve parçayı yukarıya doğru çekin parçayı kolay çıkartabilmeniz için yukarıya doğru çekmeniz gerekmektedir.Bu işlem nedeniyle parça parçalanacaktır parçayı yeni bir parça ile değiştirip yeniden aynı yerlere yerleştirip sıkarak işlemimizi tamamlıyoruz.İşte hepsi bu kadar herkese kolay gelsin umarım açıklayıcı olmuştur.

Musluk Contası Nasıl Değiştirilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Musluk

Musluk

Musluk ile ilgili bütün rüyalar hayra, berekete, sağlığa, bolluğa ve işlerin düzeleceğine, iyi haberler alınacağına yorumlanır. Rüyada musluk ile ilgili her şey iyiye, bolluğa, sağlığa, işlerin iyi olacağına ve güzel haberler alınacağına işarettir. Gelecek olan kısmeti haber verir.Rüyada musluk görmek, es veya hizmetçi kizla tabir olunur. Bir musluktan veya oluktan tatli su içtigini gören...
  2. Nasıl üye resmi değiştirilir

Nasıl üye resmi değiştirilir

Profilimdeki resmi üye resmim yapmak istiyorum fakat resim açılmıyor :hmm:
  3. Msn Şifresi nasıl Değiştirilir

Msn Şifresi nasıl Değiştirilir

Msn Şifresi Değiştirme Nasıl Olur Msn Şifre Değiştirmek Msn Şifresi nasıl Değiştirilir Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda msn şifre değişimi hakkında bilinmeyen ve merak edieln tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz ve msn şifresini değiştirmek isteyenlere ilgili yardımda bulunuyoruz. Önce MSN şifrenizi değiştirmek için Buraya tıklayınız. Açılan sayfada sağ üstte yeralan...
  4. işkur mail adresi nasıl değiştirilir ?

işkur mail adresi nasıl değiştirilir ?

merhaba işkura üye oldum ama mail adresimi değiştirmek istiyorum nasıl yapıcam bilginiz varmı bulamadım da ben
  5. Twitterda Yazı Rengi Nasıl Değiştirilir?

Twitterda Yazı Rengi Nasıl Değiştirilir?

twitterda yazı rengini değiştirme, twitterda yazı rengi nasıl değişir, twitter yazı rengi Sevgili melekler, twitter kullanırken bazı püf noktaları bilmek, twitterdan daha etkin bir şekilde faydalanmanızı sağlayacaktır. İşte onlardan biri de twitter yazı renginizi değiştirmektir. Eğer bunun nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, bu konuyla ilgili yazımız işinize yarayacaktır... Twitterda...

Sayfayı Paylaş