1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Aşk Bir Ateş

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Kim demiş ki aşk yalan Gözündeki yaş nedir
    Gizli gizli kalbinde
    Bu yanan ateş nedir

Aşk bir ateşe benzer
    Sönmez güneşe benzer
    Aşkı bilmeyen insan
    Tıpkı bir taşa benzer

Kerem yandı kül oldu
    Yusuf da köle oldu
    Hep bu aşkın Yüzünden
    Adem cennetten oldu

Müslüm Gürses - Aşk Bir Ateş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Bir Ömür Yetmez

Müslüm Gürses - Bir Ömür Yetmez

Ayin gibi bu aşk Ayin gibi bu ayrılık Ayin gibi beklemek Ve seni gizlemek Sen de yenik düşme Sabrını yitirme Korkma ölmezsin daha çok istedin diye Bir ömür yetmez ki Sana doymaya ah be sevgilim Bir hayat yetmez ki Bir kıyısından başlasak aşkın bari Benim gibiler Sevmeyi sevenler Her derdi çeker de İhanete gelemezler Kaldırsana başını Yüreğime dokunsana Ben hazırım her şeye Bak hayat çok...
  2. Müslüm Gürses - Bir Gün Yalnız Kalırsan

Müslüm Gürses - Bir Gün Yalnız Kalırsan

Birgün yalnız kalırsan Beni hayal et gelirim Üzüldüğün zamanlar Sana teselli veririm Düşün yeter bir kere Gülmek isetemesen bile Dertleri bana yolla Mutluluk olmazki sonra Anlamadın hiç beni Sana olan sevgimi Açtım bütün kalbimi Yeterki sen iste beni __________________
  3. Müslüm Gürses - Bir Gönül Arıyorum

Müslüm Gürses - Bir Gönül Arıyorum

Her yanı gül bahçesi Mehtaplı her gecesi Aşkım için böylesi Bir gönül arıyorum Hep huzur bulacağım Temelli kalacağım Sevgili olacağım Bir gönül arıyorum Her yanı gül bahçesi Mehtaplı her gecesi Aşkım için böylesi Bir gönül arıyorum Şöyle tek odalı Acılara kapalı Mutluluk manzaralı Bir gönül arıyorum __________________
  4. Müslüm Gürses - Bir Anlatsam

Müslüm Gürses - Bir Anlatsam

ne acılar yazıldı bu bahtıma hatıralar çıktı durdu karşıma acılarla neler geldi başıma bir anlatsam buna yürek dayanmaz zehir kattı felek tatlı aşıma kader sardı beni çile çarkına bu alemde neler geldi başıma bir anlatsam buna yürek dayanmaz sevgi diye ben dertleri tanıdım gerçek aşkı yerde gökte aradım acılarla her gün nasıl ağladım bir anlatsam buna yürek dayanmaz __________________
  5. Müslüm Gürses - Aşığım Bir Kuluna

Müslüm Gürses - Aşığım Bir Kuluna

Aşığım bir kuluna Öleceğim yoluna Dermanım sensin tanrım Merhamet eyle bana Senden dileğim Yaz onu alnıma O benim kaderim olsun Bir kulun beni bu hale koydu tanrım Bir aşkın esiri oldum Hayatta senden tek bir dileğim Yaz onu alnıma O benim kaderim olsun tanrım Kaderim olsun Yüzüm onunla güler Zindan oldu geceler Çektiğim bu çileler Onun elinde biter Senden dileğim yaz onu alnıma O benim...

Sayfayı Paylaş