1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Ayrılık Acı Birşey

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Hep sen varsın aklımda… Düşünmem baksa bir şey. Gelde bitsin bu hasret
    Ayrılık acı bir şey…

Gecelerin uğultusu benim feryadım…
    Fırtınalar kasırgalar benim ağıdım…
    Bir burukluk sarıyor gözlerim doluyor ağlıyorum özleminle
    Ağlıyorum ağlıyorum ağlıyorum özleminle

Öyle zoraki yokluğun
    İmkansız alışamam
    Öyle büyük sevdayı…
    Ne yapsam unutamam…

Gecelerin uğultusu benim feryadım…
    Fırtınalar kasırgalar benim ağıdım…
    Bir burukluk sarıyor gözlerim doluyor ağlıyorum özleminle
    Ağlıyorum ağlıyorum ağlıyorum özleminle

Müslüm Gürses - Ayrılık Acı Birşey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Nerelerdesin

Müslüm Gürses - Nerelerdesin

yine hayallerim deli dolu yine duygularım paramparça nerelerdesin hasretim sana yüreğim yanar mevsimler değişir çiçekler solar nerelerdesin nerelerdesin ah hadi meleğim ger dön bana sevda çiçeğim geri dön bana sensiz hiç olamam sensiz yapamam nerelerdesin nerelerdesin geri dön bana nerelerdesin ey benim dertli başım ey benim ekmek aşım ey benim can yoldaşım nerelerdesin yine duygularım...
  2. Müslüm Gürses - Kolay

Müslüm Gürses - Kolay

kısmetse olur derler kısmet değilse olmaz karşılıksız sevgiye hiçbir gönül dayanmaz her şey senin elinde unutursun istersen yoksa iş işten geçer böyle devam ederse kahrolursun arkadaş tükenirsin bitersin yok olur inançların kimseyi sevemezsin kolayı var arkadaş sende ona gülersin onun yaptığı gibi başkasını seversin bulursan sakla derler kaybedersen arama o gelirse sende git aramazsa...
  3. Müslüm Gürses - Gökyüzü

Müslüm Gürses - Gökyüzü

Gökyüzü hüzünlü matem var sanki Kimbilir kaç seven sabahı bekliyor Gökyüzü hüzünlü matem var sanki Kimbilir kaç seven sabah bekliyor Doğacak güneşe hayli zaman var Dertler peşi sıra çile bitmiyor Doğacak güneşe hayli zaman var Dertler peşi sıra çile bitmiyor Korkunun ecele faydası yokki Yarı yoldan dönmek neyi halleder Belamı bulmuşum bulduğum kadar Ya bu aşkın sonu gelir, ya gider Belamı...
  4. Müslüm Gürses - Gitti

Müslüm Gürses - Gitti

İçimde özlemin bitmeden daha Gönlümü kedere bırakıp gitti Ne hoşçakal dedi ne de elveda Yabancılar gibi bırakıp gitti Gitmeseydi onun kulu olurdum Çiğneyip geçtiği yolu olurdum Bir ömür aşkıyla dolu olurdum Ne yazık bunları bilmeden gitti Şimdi mevsim hazan gönül elinde Hıçkırığa döndü adı dilimde Gelirmi gelmezmi günün birinde Cevapsız sorular bırakıp gitti Gitmeseydi onun kulu olurdum...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş