1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Bir Bahar Akşamı

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bir Bahar Akşamı Rastladım Size Sevinçli Bir Telaş İçindeydiniz
    Derinden Bakınca Gözlerinize
    Neden Başınızı Öne Eğdiniz

İçimde Uyanan Eski Bir Arzu
    Dediki Yıllardır Aradığım
    Şimdi sonu Bükük Boynu
    Daha Önceleri Neredeydiniz

Müslüm Gürses - Bir Bahar Akşamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Bu Akşam

Müslüm Gürses - Bu Akşam

Gozlerin kalbimi caldi bu aksam Yandi kalbim yandi, yandi bu aksam Son pismanlik fayda etmez sevgilim Darginligi kaldir baris bu aksam Gel bu askin serefine icelim Doldur sevgilim doldur, doldur bu aksam Ocagimiz tutsun darginlik bitsin Viran bagimizda bulbuller otsun Doldurda icelim askimiz icin Gam keser bitsin bitsin bu aksam__________________
  2. Müslüm Gürses - Artakalan

Müslüm Gürses - Artakalan

Ağır aksak Kıpırdayan Uzak uzak Bu sızlayan Şimdi seni Uyutmayan Tül tül olmuş Hatıran İki kışın Arasından Şu kopkoyu Haziran Vahşi hazin Zamanlardan Arta kalan Yarandan Yıkıldın doğruldun tekrar Bir avuç külde uyandın Ateşin tam ortasında Soğukla yıkandın Rüzgar kadar Çıplak duran Koyu yeşil Bu ormandan Bize kalan Bir yalanmış Hiçbir yere Sığmayan Çınla cismim Her nerede Bu mecalsiz Kesik...
  3. Müslüm Gürses - Alışacağım

Müslüm Gürses - Alışacağım

adın düşmesede benim dilimde seni unutmaya çalışacağım kalbim titresede hep hasretinle sensiz yaşamaya alışacağım kolay olmayacak seni unutmak belki gece gündüz ağlayacağım ne olursa olsun artık sevgilim sensiz yaşamaya alışacağım nasıl olsa senle birleşemeyiz ben bu ayrılığa katlanacağım ayrılık derdine mahkum bu kalbim sensiz yaşamaya alışacağım __________________
  4. Müslüm Gürses - Akşam Olur Gizli Gizli Ağlarım

Müslüm Gürses - Akşam Olur Gizli Gizli Ağlarım

Akşam olur Gizli Gizli Ağlarım Kaderin dilinden iyi anlarım Keder öğütmekle geçti yıllarım Beni değirmende taşa döndürdün Yesemde içsemde ölü gibiyim Aklım başımda yok deli gibiyim Suya düşmüş söğüt dalı gibiyim Yerimi yurdumu düşe döndürdün Birgün buradayım birgün şurada Gönlümü göçebe kuşa döndürdün Çok şükür gurbeti bitirdim derken Yolumu yeniden başa döndürdün Lahnet olsun sana ey zalim...
  5. Müslüm Gürses - Acımıyorsan

Müslüm Gürses - Acımıyorsan

tek tesellim kaldı o da hayalin onuda al eğer acımıyorsan hiç düşünme beni ne olur halim hep uzaklarda kal acımıyorsan yaktın sevgi dene duygularımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bugünümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan unutmak istesen unutulmuyor seven gönül sözle avutulmuyor bir kadeh boşalıp biri doluyor kır kadehleride acımıyorsan __________________

Sayfayı Paylaş