1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Bir Gün Yalnız Kalırsan

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Birgün yalnız kalırsan Beni hayal et gelirim
    Üzüldüğün zamanlar
    Sana teselli veririm

Düşün yeter bir kere
    Gülmek isetemesen bile
    Dertleri bana yolla
    Mutluluk olmazki sonra

Anlamadın hiç beni
    Sana olan sevgimi
    Açtım bütün kalbimi
    Yeterki sen iste beni

Müslüm Gürses - Bir Gün Yalnız Kalırsan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Kaybolan Günler

Müslüm Gürses - Kaybolan Günler

Kalbimde aşkın alevdir yanıyor Sensiz perişan teselli bulmuyor Ne haldeyim bilemezsin Benden şefkat göremezsin göremezsin Bu aşk böyle hiç devam eder mi Sevenler söyle terkeder mi Aşkı ayaklar altında ezer mi Kaybolan günler gelecek mi geri Sevgilim gittin düşünmedin beni Sevmekmi zor, sevilmek mi Ölmekmi zor, yaşamakmı gel bana sor __________________
  2. Müslüm Gürses - İnsaf

Müslüm Gürses - İnsaf

insaaaaaf insaaaaaaaaf insaf insaf insaf et sevgilim insaf insaf insaf et sevgilim gönlüm bir çocuk gibi sevip sevilmek ister sevde kurtar bu dertten bu kadar zulüm yeter insaf et insaf et aşk dolu yüreğime ağlayan gözlerime çare ol dertlerime insaf et insaf et insaf et sevgilim seni sevdim diyemi bütün suçum günahım karıştı birbirine gecelerim sabahım insaf et insaf et aşk dolu yüreğime...
  3. Müslüm Gürses - Gün Doğmuyor Pencereme

Müslüm Gürses - Gün Doğmuyor Pencereme

Gökyüzünü Çok Özledim Aydınlığı Çok Özledim Güneş Yüzlüm Sen Gelmedin Gün Doğmuyor Pencereme Gel Bu Gün Dedin Yarın Dedin Taştı Sabrım Taştı Doldu Bilmiyorum Kaç Yıl Oldu Gün Doğmuyor Pencereme Gel Hasret Kaldım Yar Yüzüne Senle Geçen Günlerime Nazar Değdi Günlerime Doğmuyor Pencereme Gel __________________
  4. Müslüm Gürses - Anlatamadım

Müslüm Gürses - Anlatamadım

Her zaman mahzunum her zaman üzgün Öyle bir haldeyim, canımdan bezgin Çıkmıyor nefesim, kısıldı sesim Kendimi kimseye anlatamadım Bu kara bahtımla çırpınıp durdum Ah çekip ağladım, dizime vurdum İçime atıp da çırpındım durdum Bunları kimseye anlatamadım Her günüm çeresiz, hayatım böyle Şaşırmış kalmışım bin türlü dertle Boynumu bükerek yaşadım bende Bunları kimseye anlatamadım Sevenler terk...
  5. Yalnız Kalırsın

Yalnız Kalırsın

Hiç bir güç yalnızlıktan üstte değildir, Bir gün sende yalnız kalırsan, bunu anlarsın... Ne varlıklar, ne güzellikler hep kalıcıdır, Yaşadıkça gün be gün yok olduğunu anlarsın... Düşün var mıydı daha dün, yüzünde şu çizgiler, Peki ya şu beyazlar saçlarına ne zaman düştüler, Bak gözlük te takmışsın, gözlerin mi sana küstüler, Geri dön de bak, geçmişinden özüne ne kaldığını anlarsın... Hani...

Sayfayı Paylaş