1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Bir Kadın Tanıdım

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bİr Kadin Tanidim Çok AĞliyordu GÖzÜnden Sel Gİbİ YaŞ Akiyordu
    Tesellİ Verecek Dost Ariyordu
    EŞİnden AyrilmiŞ Bİr Halİ Vardi

Yarali Kalbİnİ Benden Gİzledİ
    Yalvardim Yakardim Bİr Sir Vermedİ
    Acidim Halİne Elİm DeĞmedİ
    Evİnden AyrilmiŞ Bİr Halİ Vardi

DÜnyada Sevİlmek Sevmek Bu Muydu
    DÜŞtÜĞÜ Yollarda Hayat Doluydu
    GÖzlerİ Ümİtsİz YaŞla Doluydu
    EŞİnden AyrilmiŞ Bİr Halİ Vardi

Müslüm Gürses - Bir Kadın Tanıdım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Unutamazsın

Müslüm Gürses - Unutamazsın

unutamazsın nota Karanlık çökünce sokağımıza Köşsede ben varım unutamazsın O mutlu günler hep gelir aklıma Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları yırtıp attım diyelim Resimleri yırtık yaktım diyelim Bir mazi var olup nasıl sileyim Sen beni ömrünce unutamazsın Ah edip adını her anışımda Bir kerem misali her yanşımda Bir hayal olurum yanı başında Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları...
  2. Müslüm Gürses - Kadınım

Müslüm Gürses - Kadınım

Eşyalar toplanmış seninle birlikte Anılar saçılmış odaya her yere Sevdiğim o koku yok artık bu evde Sen Kıyıda köşede gülüşün kaybolmuş Ne olur terk etme yalnızlık çok acı Bu renksiz dünyayı sevmiştik birlikte Sen kadınım Hatırla o günü karşıki sokakta Seni öptüğümü ilk defa hayatta Kollarımda benim ilkbahar sabahı Sen Sönmüş bak ışıklar ev nasıl karanlık O ılık aydınlık yuvamız soğumuş...
  3. Müslüm Gürses - İnsaf

Müslüm Gürses - İnsaf

insaaaaaf insaaaaaaaaf insaf insaf insaf et sevgilim insaf insaf insaf et sevgilim gönlüm bir çocuk gibi sevip sevilmek ister sevde kurtar bu dertten bu kadar zulüm yeter insaf et insaf et aşk dolu yüreğime ağlayan gözlerime çare ol dertlerime insaf et insaf et insaf et sevgilim seni sevdim diyemi bütün suçum günahım karıştı birbirine gecelerim sabahım insaf et insaf et aşk dolu yüreğime...
  4. Müslüm Gürses - Anlatamadım

Müslüm Gürses - Anlatamadım

Her zaman mahzunum her zaman üzgün Öyle bir haldeyim, canımdan bezgin Çıkmıyor nefesim, kısıldı sesim Kendimi kimseye anlatamadım Bu kara bahtımla çırpınıp durdum Ah çekip ağladım, dizime vurdum İçime atıp da çırpındım durdum Bunları kimseye anlatamadım Her günüm çeresiz, hayatım böyle Şaşırmış kalmışım bin türlü dertle Boynumu bükerek yaşadım bende Bunları kimseye anlatamadım Sevenler terk...
  5. Hayatınızda kaç kadın tanıdınız?

Hayatınızda kaç kadın tanıdınız?

HAYATINIZDA KAÇ KADIN TANIDINIZ? Hayatınız boyunca kaç kadını tanıdınız? Ya da soruyu şöyle soralım, kaç kadını GERÇEKten tanıdınız? Bir kadına bakarken aklınızdan geçenler neler? Her kadın kendi içinde bir yaşamdır.. Yaşamın iniş çıkışları onların da içindedir.. Eğer bir kadına baktığınızda aklınızdan göğüsleri, bacakları ya da kalçaları geçiyorsa asla bir kadını tanıyamayacaksınız...

Sayfayı Paylaş