1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Layık Olan Kim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bağlama Ömrünü Duygularına Bu Zamanda Aşk'a Bağlı Kalan Kim
    Derinden Duymaya Çalışma Aşk'ı
    Candan Sevilmeye Layık Olan Kim

Başıma Taç Ettim Saçım Ağardı
    Işığımsın Dedim Gönlüm Karardı
    Her Umut Gönlümde Dert Olup Kaldı
    Kaybolan Ömrüme Layık Olan Kim

O Büyük Sevgler Bir Zamanlardı
    Leylalar, Mecnunlar, Keremler Vardı
    Zaman İnsanların KAlbini Çaldı
    Candan Sevilmeye Layık Olan Kim

Müslüm Gürses - Layık Olan Kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Unutamazsın

Müslüm Gürses - Unutamazsın

unutamazsın nota Karanlık çökünce sokağımıza Köşsede ben varım unutamazsın O mutlu günler hep gelir aklıma Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları yırtıp attım diyelim Resimleri yırtık yaktım diyelim Bir mazi var olup nasıl sileyim Sen beni ömrünce unutamazsın Ah edip adını her anışımda Bir kerem misali her yanşımda Bir hayal olurum yanı başında Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları...
  2. Müslüm Gürses - Olan Bana Oldu

Müslüm Gürses - Olan Bana Oldu

Bitti tükendi herşey Bu sevgide yok oldu Çok sevdalar yaşadım Sonu ayrılık oldu Nerde kalpsiz biri varsa gelipte beni buldu Yine olan bana oldu Yine yanan ben oldum Sende bırakıp gittin Yanlız kalan ben oldum Bu kadar çok severken ne oldu Mutluluk yerine hasretin doldu Özledim çok sevdim yine yanan ben oldum Sevmek böyle ise eğer Kim dayanır bu kadar Kimi sevse bu gönül kendi kendini...
  3. Müslüm Gürses - İnsaf

Müslüm Gürses - İnsaf

insaaaaaf insaaaaaaaaf insaf insaf insaf et sevgilim insaf insaf insaf et sevgilim gönlüm bir çocuk gibi sevip sevilmek ister sevde kurtar bu dertten bu kadar zulüm yeter insaf et insaf et aşk dolu yüreğime ağlayan gözlerime çare ol dertlerime insaf et insaf et insaf et sevgilim seni sevdim diyemi bütün suçum günahım karıştı birbirine gecelerim sabahım insaf et insaf et aşk dolu yüreğime...
  4. Müslüm Gürses - Derdimi Kimlere Desem

Müslüm Gürses - Derdimi Kimlere Desem

derdimi kimlere desem nota Sana bu satırları gurbetten yazıyorum Her kelimemden sonra isminle başlıyorum Anlaki herşeyimsin unutmak istermisin Kim kimi unutursa Leyladan Mecnudan beter olsun Bu bir beddua değil bu yeminimiz olsun Kim kimi unutursa Ademden Havvadan beter olsun Derdimi kimlere desem Başım alıp nere gitsem Bu aşk beni öldürecek Candan mı yardan mı geçsem Ah ah yanıyorum Ah ah...
  5. Müslüm Gürses - Anlatamadım

Müslüm Gürses - Anlatamadım

Her zaman mahzunum her zaman üzgün Öyle bir haldeyim, canımdan bezgin Çıkmıyor nefesim, kısıldı sesim Kendimi kimseye anlatamadım Bu kara bahtımla çırpınıp durdum Ah çekip ağladım, dizime vurdum İçime atıp da çırpındım durdum Bunları kimseye anlatamadım Her günüm çeresiz, hayatım böyle Şaşırmış kalmışım bin türlü dertle Boynumu bükerek yaşadım bende Bunları kimseye anlatamadım Sevenler terk...

Sayfayı Paylaş