1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Öldürdüğün Yetmedimi

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Senin için ağladığım Bağrıma taşlar bastığım
    Boynu bükük dolaştığım
    Yetmedimi azmı geldi?
    Gel gel gel ağlatman yetmedimi azmı geldi

Sürüm sürüm süründüğüm
    Karalara büründüğüm
    Beni böyle öldürdüğün

Yetmedimi azmı geldi?
    Sabır sabır diye diye
    Belki birgün döner diye
    Hasretinden öle öle
    Beklediğim azmı geldi?

Sürüm sürüm süründüğüm
    Karalara büründüğüm
    Beni böyle öldürdüğün
    Yetmedimi azmı geldi?

Müslüm Gürses - Öldürdüğün Yetmedimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Gitti

Müslüm Gürses - Gitti

İçimde özlemin bitmeden daha Gönlümü kedere bırakıp gitti Ne hoşçakal dedi ne de elveda Yabancılar gibi bırakıp gitti Gitmeseydi onun kulu olurdum Çiğneyip geçtiği yolu olurdum Bir ömür aşkıyla dolu olurdum Ne yazık bunları bilmeden gitti Şimdi mevsim hazan gönül elinde Hıçkırığa döndü adı dilimde Gelirmi gelmezmi günün birinde Cevapsız sorular bırakıp gitti Gitmeseydi onun kulu olurdum...
  2. Müslüm Gürses - Alışırım

Müslüm Gürses - Alışırım

Kısmet değilmiş mutluluk Unutmaya çalışırım Bir sevenim olur elbet Sevmesende alışırım Sende açsamda gözümü Yoktu bu aşkın çözümü Zaman avutur gönlümü Hasretine alışırım Hep aynı kalsa acılar İnsanoğlu nasıl yaşar Birgün küllenir anılar Yanmayada alışırım Sende açsamda gözümü Yoktu bu aşkın çözümü Zaman avutur gönlümü Hasretine alışırım __________________
  3. Müslüm Gürses - Ağlamaklıyım

Müslüm Gürses - Ağlamaklıyım

Bu ayrılık beni derinden vurdu Acılar içinde ağlamaklıyım Umutlarım uzak diyara göçtü Çıkmazlara düştüm ağlamaklıyım Yaralı şu gönlüm yüzüm gülmüyor Yıllar geçti hala çilem bitmiyor Hasretin dünyamı yakıp yıkıyor Hicranlar içinde ağlamaklıyım Avunurum senin hayallerinle Mutlu olurum belki günün birinde Bana bıraktığın zor günlerimle Boğuşur yüreğim ağlamaklıyım Çaresiz yüreğim ağlamaklıyım...
  4. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....
  5. Müslüm Gürses Ölmüşmü?

Müslüm Gürses Ölmüşmü?

Arkadaşlar Müslüm Gürses ölmüş deniyor , kimi sitede de yok ölmemiş makinaya bağlı deniyor.Doğrusu ne bunun, öldü mü ölmedi mi?Allahım inş ölmemiştir :((

Sayfayı Paylaş