1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Seni Ben Ellerin Olsun Diyemi Sevdim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Seni ben ellerin olsun diyemi sevdim Ah...... ellerin olsun diyemi sevdim

Her seyimi ugruna ben bos yeremi verdim
    Ah................... bos yeremi verdim
    2x

Yalan sözlerle aldatip seninim derdin
    2x

Her seyimi ugruna ben bos yeremi verdim
    Ah................... bos yeremi verdim
    2x

Müslüm Gürses - Seni Ben Ellerin Olsun Diyemi Sevdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Sev Yeter

Müslüm Gürses - Sev Yeter

güldürmedin hep ağlattın derdi bana sen tattırdın dert üstüne zulüm yaptın sanki beni sen yarattın isyan eden kalbimi biraz olsun duy yeter aşka susayan gönlümü seveceksen sev yeter koşturdun hep yıllar boyu peşinden gün be gün ağlattın hiç güldürmedin şu yaralı kalbimi __________________
  2. Müslüm Gürses - Nereden Sevdim O Zalimi

Müslüm Gürses - Nereden Sevdim O Zalimi

Çileli hayatı paylasanım bendim Anlamsız günlerin neşesi bendim Karanlık dünyanın ışıgı bendım Benı boyle bırakıp nasılda gittin Nereden sevdim o zalimi Nereden sevdim o zalimi Hayatımı yıkıpta gitii Nereden sevdim o zalimi Nereden sevdim o zalimi Benı boyle bırakıp gitti Aşıkndan başka bir aşk tanımadım Gönül acısını taptırmadım ki Canım gibi sevdim yandırmadım ki Gönül defterini...
  3. Müslüm Gürses - Çok Sevdim

Müslüm Gürses - Çok Sevdim

Çok Sevdİm Sevgİlİm Sevgİn Bİr Yanda Sen Bİr Yanda Kaldin Sever Dİye Bekledİm Sabir Bİr Yanda Ümİt Bİr Yanda Kaldi Ümİdİmİ Yok Ettİn Sabrimi TÜkettİn Benİ Bİr HİÇettİn Bana YapmadiĞin Daha Ne Kaldi Bana YapmadiĞin Allah Daha Ne Kaldi Çok Sevmenİ İstedİm Arzum Bİr Yanda HÜsran Bİr Yanda Kaldi Mutlu Olmak İstedİm Şansim Bİr Yanda Ben Bİr Yanda Kaldim __________________
  4. Müslüm Gürses - Ben Yitirdim Ben Ararım

Müslüm Gürses - Ben Yitirdim Ben Ararım

Ben yitirdim ben ararım Yâr benimdir kime ne Gâh giderim öz bağıma Gül dererim kime ne Gâh giderim medreseye Ders okurum Hak için Gâh giderim meyhaneye Dem çekerim kime ne Sofular haram demişler Bu aşkın şarabına Ben doldurur ben içerim Günah benim kime ne Ben melâmet hırkasını Kendim giydim eğnime Ar ü namus şişesini Taşa çaldım kime ne Sofular secde ederler Mescidin mihrabına Yâr...
  5. Müslüm Gürses - Ben İnsan Değilmiyim

Müslüm Gürses - Ben İnsan Değilmiyim

Ben insan değil miyim Ben kulun değil miyim Tanrım, dünyaya beni sen attın Cile cektirdin derman arattın Madem unutacaktın, beni neden yarattın Bende mutlu olmak istemezmiydim Şu yalancı dünyada Yüce adalet böyle olurmu Tanrı kulunu hiç unutur mu Bende gülmek isterim Bende sevmek isterim Beni sen kullarına oyuncakmı yarattın __________________

Sayfayı Paylaş