1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Senin İçin (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

müslüm gürses resmi web sitesi müslüm gürses senin için 2009 resmi sitesi son albümü son albüm Müslüm Gürses Fanatiklerine müjde Müslüm Gürses'in yeni albümü çıktı...Arabesk severlerinin beğenerek dinleyeceği albümün tanıtımına geçiyorum arkadaşlar :tik:

01 - Senin İçin
    02 - Kalbine Sor

03 - Görmüyorsun Kör Kalbi
    04 - Düşenin Dostu Olmaz
    05 - Fakirin Aşkı
    06 - Aşk Yağmuru
    07 - Dünyamı Yıktın Benim
    08 - Ölmeden Öldürdün Beni
    09 - Öldürdüğün Yetmedimi
    10 - Tapıyorum Sana
    11 - Yaşıyorum Canım Yok
    12 - Mimar

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Müslüm Gürses - Senin İçin (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Unutamazsın

Müslüm Gürses - Unutamazsın

unutamazsın nota Karanlık çökünce sokağımıza Köşsede ben varım unutamazsın O mutlu günler hep gelir aklıma Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları yırtıp attım diyelim Resimleri yırtık yaktım diyelim Bir mazi var olup nasıl sileyim Sen beni ömrünce unutamazsın Ah edip adını her anışımda Bir kerem misali her yanşımda Bir hayal olurum yanı başında Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları...
  2. Müslüm Gürses - İnsaf

Müslüm Gürses - İnsaf

insaaaaaf insaaaaaaaaf insaf insaf insaf et sevgilim insaf insaf insaf et sevgilim gönlüm bir çocuk gibi sevip sevilmek ister sevde kurtar bu dertten bu kadar zulüm yeter insaf et insaf et aşk dolu yüreğime ağlayan gözlerime çare ol dertlerime insaf et insaf et insaf et sevgilim seni sevdim diyemi bütün suçum günahım karıştı birbirine gecelerim sabahım insaf et insaf et aşk dolu yüreğime...
  3. Müslüm Gürses - Anlatamadım

Müslüm Gürses - Anlatamadım

Her zaman mahzunum her zaman üzgün Öyle bir haldeyim, canımdan bezgin Çıkmıyor nefesim, kısıldı sesim Kendimi kimseye anlatamadım Bu kara bahtımla çırpınıp durdum Ah çekip ağladım, dizime vurdum İçime atıp da çırpındım durdum Bunları kimseye anlatamadım Her günüm çeresiz, hayatım böyle Şaşırmış kalmışım bin türlü dertle Boynumu bükerek yaşadım bende Bunları kimseye anlatamadım Sevenler terk...
  4. Müslüm Gürses Ölmüşmü?

Müslüm Gürses Ölmüşmü?

Arkadaşlar Müslüm Gürses ölmüş deniyor , kimi sitede de yok ölmemiş makinaya bağlı deniyor.Doğrusu ne bunun, öldü mü ölmedi mi?Allahım inş ölmemiştir :((
  5. Müslüm Gürses İçin İlginç Taziye Mesajı!

Müslüm Gürses İçin İlginç Taziye Mesajı!

Bu konu; Müslüm Gürses İçin İlginç Taziye Mesajı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz arabesk müziği önemli isimlerinden biri olan Müslüm Gürses'i son yolculuğuna uğurladık. Sevenlerinin gözyaşları içinde veda ettiği Müslüm Gürses için gazetede bir taziye mesajı yayınlandı. Yayınlanan mesaj hayli ilginçti, çünkü önce sitem sonra hüzün doluydu....

Sayfayı Paylaş