1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Senin İçin (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

müslüm gürses resmi web sitesi müslüm gürses senin için 2009 resmi sitesi son albümü son albüm Müslüm Gürses Fanatiklerine müjde Müslüm Gürses'in yeni albümü çıktı...Arabesk severlerinin beğenerek dinleyeceği albümün tanıtımına geçiyorum arkadaşlar :tik:

01 - Senin İçin
    02 - Kalbine Sor

03 - Görmüyorsun Kör Kalbi
    04 - Düşenin Dostu Olmaz
    05 - Fakirin Aşkı
    06 - Aşk Yağmuru
    07 - Dünyamı Yıktın Benim
    08 - Ölmeden Öldürdün Beni
    09 - Öldürdüğün Yetmedimi
    10 - Tapıyorum Sana
    11 - Yaşıyorum Canım Yok
    12 - Mimar

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Müslüm Gürses - Senin İçin (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Gitti

Müslüm Gürses - Gitti

İçimde özlemin bitmeden daha Gönlümü kedere bırakıp gitti Ne hoşçakal dedi ne de elveda Yabancılar gibi bırakıp gitti Gitmeseydi onun kulu olurdum Çiğneyip geçtiği yolu olurdum Bir ömür aşkıyla dolu olurdum Ne yazık bunları bilmeden gitti Şimdi mevsim hazan gönül elinde Hıçkırığa döndü adı dilimde Gelirmi gelmezmi günün birinde Cevapsız sorular bırakıp gitti Gitmeseydi onun kulu olurdum...
  2. Müslüm Gürses - Alışırım

Müslüm Gürses - Alışırım

Kısmet değilmiş mutluluk Unutmaya çalışırım Bir sevenim olur elbet Sevmesende alışırım Sende açsamda gözümü Yoktu bu aşkın çözümü Zaman avutur gönlümü Hasretine alışırım Hep aynı kalsa acılar İnsanoğlu nasıl yaşar Birgün küllenir anılar Yanmayada alışırım Sende açsamda gözümü Yoktu bu aşkın çözümü Zaman avutur gönlümü Hasretine alışırım __________________
  3. Müslüm Gürses - Ağlamaklıyım

Müslüm Gürses - Ağlamaklıyım

Bu ayrılık beni derinden vurdu Acılar içinde ağlamaklıyım Umutlarım uzak diyara göçtü Çıkmazlara düştüm ağlamaklıyım Yaralı şu gönlüm yüzüm gülmüyor Yıllar geçti hala çilem bitmiyor Hasretin dünyamı yakıp yıkıyor Hicranlar içinde ağlamaklıyım Avunurum senin hayallerinle Mutlu olurum belki günün birinde Bana bıraktığın zor günlerimle Boğuşur yüreğim ağlamaklıyım Çaresiz yüreğim ağlamaklıyım...
  4. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....
  5. Müslüm Gürses İçin İlginç Taziye Mesajı!

Müslüm Gürses İçin İlginç Taziye Mesajı!

Bu konu; Müslüm Gürses İçin İlginç Taziye Mesajı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz arabesk müziği önemli isimlerinden biri olan Müslüm Gürses'i son yolculuğuna uğurladık. Sevenlerinin gözyaşları içinde veda ettiği Müslüm Gürses için gazetede bir taziye mesajı yayınlandı. Yayınlanan mesaj hayli ilginçti, çünkü önce sitem sonra hüzün doluydu....

Sayfayı Paylaş