Mustafa Sandal - Aşkın Yeni Sureti

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Mustafa Sandal - Aşkın Yeni Sureti
-Mustafa Sandal'ın Hürriyet'e Verdiği Röportaj-

"Bomba gibi bir albüm geliyor. 12 şarkının altısı benim, altısı dışarıdan. "Gönlünü Gün Edeni" şarkısını yazan Isra'yı, repertuvarımla görevlendirdim. Dışarıdan alacağım şarkıları onun bulup, bana getirmesini istedim. O da
Hüseyin Karadayı ile birlikte bana 40-50 tane şarkı bulup getirdi. Bu şarkılar arasından gerçek, samimi, sıcak bulduğum beş şarkıyı seçtim, bir tane de kendi beğendiğim bir şarkı vardı, onu aldım. Yani repertuvarımın dışarıdan alacağım altı şarkılık bölümü tamam. Bana ait olan altı şarkıyı da bitirmek üzereyim. Kısacası yine çok güzel bir Mustafa Sandal albümü olacak."

-Mustafa Sandal'ın Yeni Albümle İlgili Kendi Sitesine Yazdığı Yazı-

"Bu albüm benim için milat olacak. Benim baba olarak hazırladığım ilk albümüm olacak. Hayranlarımın heyecanla beklediğinin farkındayım. Çok güzel şarkılar hazırladık. Birçok şarkının altyapısı neredeyse bitmek üzere... Okumalar ve diğer çalışmalar tahmin ediyorum Mayıs sonuna kadar tamamlanır. Albümümüz de kesin bir tarih vermemek kaydıyla sanırım Haziran ayının başında ya da ay içerisinde piyasada olur. Beklediğinize değeceğine inanıyorum. Hepinizi öpüyorum sevgiler... "

Albüm Haziran ayında piyasada olacak....

Geri