1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Sandal - Gönlünü Gün Edenin

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Anlamaz aşk acısından, Gidene dert olmaz
    Dağ dağa küstümü
    Hiçkimse nedenini sormaz
    Anlayamaz
    Yeni bir aşkı kabul edemez
    Bir kalbi iki kişi paylaşamaz
    Unutmadı daha yeni gideni
    Anlatamaz

Yeni bir aşkı kabul edemez Bir kalbi iki kişi paylaşamaz
    Unutmadı onu terkedeni

Gönlünü gün edeni sevmez sevda
    İster hep onu üzeni
    Her ona kucak açan olmaz fayda
    Bekler hep onu sileni

Mustafa Sandal - Gönlünü Gün Edenin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Bir Tanem

Mustafa Sandal - Bir Tanem

Beni yangına attın sen Hadi gel de kurtar -hadi beni kurtar- Boşa gitti bir tanem Bana verdiğin umutler Belki de hep belki de Diye diye yandım kül oldum ben Belki de hep belki de Diye bekledim ömür boyu Belki de hep belki de diye diye yandım kül oldum ben Belki de hep belki de Diye geçmiyor ömür Madem ki seviyorsun Beni neden üzüyorsun İsteyince gülüyorsun Hadi bana gülsen bir tanem Madem...
  2. Mustafa Sandal - Bir Anda

Mustafa Sandal - Bir Anda

unuturum anla biraz gel bir anda alışırım derdime ben en sonunda ağlayan gözlerin tuzu yok dilimde kanayan şu yaramın adı yok dilimde __________________
  3. Mustafa sandal-gidenlerden

Mustafa sandal-gidenlerden

Bak şu halime bakta gör Al o kadarını al bir de benle böl Sözüm bir tek sana Selam gönder bana Oldu birkez oldu bir gül soldu Değişmez Oldu birkez oldu bir gül soldu Sevişmez Gidenlerden Bir tek seni bana ekledim Seni deli gibi bekledim gidenlerden Gidenlerden Bir tek seni bana ekledim Seni deli gibi özledim gidenlerden
  4. Mustafa Sandal doğum gününü 228 bin hayranı ile kutladı

Mustafa Sandal doğum gününü 228 bin hayranı ile kutladı

mustafa sandal yaşı İşte melişler Mustafa sandalın hayranları ile kutladığı doğum günü:) Mustafa Sandal son on yıldır olduğu gibi bu senede doğum gününü Fan Clup üyeleriyle birlikte kutladı.Sandalın 40. yaş günü partisi 320 bin dolarlık vargonen teknolojisinin kullanıldığı Musti Tv de canli olarak yayınlandı.İnternet üzerinden gerçekleşen yayını 228 bin kişi izledi .Canlı yayın...
  5. Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

mustafa sandal zehirlendi emina sandal zehirlendi mustafa sandal emina sandal zehirlendi musti ile emina zehirlendi ilgili bilgiler burada arkadaşlar. Sevgili melekler Mustafa Sandal ve esi Emina zehirlendi. 4 yıldır evli olan ve ikinci bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Mustafa,Emina Sandal çifti, önceki akşam yedikleri yemekten zehirlenince soluğu Amerikan Hastane’sinde aldı...

Sayfayı Paylaş