1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Sandal - Kopmam Lazım

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Tek bi sözle tarif edersem Yıkılıyorsun yine bu akşam
    Tam da keyfim kaçtı diyorken
    Havamı buldum yine bu akşam

Eğlen canım seni kimse tutamaz
    Bu taraftayım
    Alın yazım esirin olamaz

Bu gece kopmam lazım
    Hedefi bulmam (vurmam) lazım
    Seni gördü gözlerim
    Bırakır mı hiç
    Ki değil tarzım

Mustafa Sandal - Kopmam Lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Bir Anda

Mustafa Sandal - Bir Anda

unuturum anla biraz gel bir anda alışırım derdime ben en sonunda ağlayan gözlerin tuzu yok dilimde kanayan şu yaramın adı yok dilimde __________________
  2. Mustafa sandal-gidenlerden

Mustafa sandal-gidenlerden

Bak şu halime bakta gör Al o kadarını al bir de benle böl Sözüm bir tek sana Selam gönder bana Oldu birkez oldu bir gül soldu Değişmez Oldu birkez oldu bir gül soldu Sevişmez Gidenlerden Bir tek seni bana ekledim Seni deli gibi bekledim gidenlerden Gidenlerden Bir tek seni bana ekledim Seni deli gibi özledim gidenlerden
  3. Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

mustafa sandal zehirlendi emina sandal zehirlendi mustafa sandal emina sandal zehirlendi musti ile emina zehirlendi ilgili bilgiler burada arkadaşlar. Sevgili melekler Mustafa Sandal ve esi Emina zehirlendi. 4 yıldır evli olan ve ikinci bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Mustafa,Emina Sandal çifti, önceki akşam yedikleri yemekten zehirlenince soluğu Amerikan Hastane’sinde aldı...
  4. mustafa sandal neler neler şarkısına bayıldım, sözleri lazım acil !

mustafa sandal neler neler şarkısına bayıldım, sözleri lazım acil !

Mustafa Sandalın yeni bir şarkısı var müzik markette çalıyordu, bayıldım, adını sordum Neler nelermiş, acil sözleri lazım lütfen yardım edinnnn
  5. Mustafa Sandal Organik Sözleri lazım bana

Mustafa Sandal Organik Sözleri lazım bana

Arkadaşlar aranızda Mustafa Sandal dinleyen varsa Mustafa Sandalın organik adlı şarkısının sözlerini de bilen varsa benimle paylaşsın lütfen şimdiden Mustafa Sandal Organik Sözleri için tşkler.

Sayfayı Paylaş