1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Yıldızdoğan - Gözleri

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

ne yeşil ne siyah nede eladır bukızın gözleri başa beladır
    fethedilmez bir girilmez kaledir
    bin orduya kılıç çeker gözleri

şiir:güneşi söndürür ayı karartır
    ayrı gecirdiğim zaman zarardır
    cebinde çok aşık vebali vardır
    daha nicekısmet çeker gözler

taş çatlatır durgun suyu çağlatır
    divanında nice eller bağlatır
    ah çektirir aşığı ağlatır
    gözlerden gözyaşı döker gözleri

gözleri gözleri aman gözleri
    gözlerden gözyaşı döker gözleri

Mustafa Yıldızdoğan - Gözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Yıldızdoğan - Satan Satana

Mustafa Yıldızdoğan - Satan Satana

[2x] Günaydin Türkiye, Günaydin Millet, Bu gaflet delalet hatta hıyanet Yutan yutana yutan yutana, Yutan yutana yutan yutana Bu rüzgarlar sahte baslar rotasiz, Bu rüzgarlar sahte baslar rotasiz Banane diyerek dertsiz tasasiz yatan yatana yatan yatana, yatan yatana yatan yatana Kanadi Kirilmis Kartal yatıyor, Kanadi Kirilmis Kartal yatıyor Baykuslar ortada nara atıyor Yazik vatana Yazik...
  2. Mustafa Yıldızdoğan - Mektup

Mustafa Yıldızdoğan - Mektup

Ya işte böyle gözüm, bakıyorum da şunlara , şaşıyorum. Canım sıkılıyor, Allah canımı alsın. Zengin babaları sayesinde, lüks arabalarla, gündelik sevgili değiştiren, aşkı ve sevdayı iki öpücük zannedenlere kızıyorum. Kızdığım gibi de acıyorum. Bana ne diyemiyorum işte. Takıyorum kafama. Bölüyorum uykularımı. Çünkü bu gençlik bizim bizim.. Anlat anlat diyorsun ya ikide bir, yaralı yüreğimle...
  3. Mustafa Yıldızdoğan - Her Gece

Mustafa Yıldızdoğan - Her Gece

Doğmaz şu güneş doğmaz, doğup ta sabah olmaz x 2 Bende ki bu feryadı kimseler duymaz x 2 [Nakarat] x 2 Her gece artık yeter Her gece dünden beter Her gece seni düşünmek Her gece hasretin tüter Gece çökünce gece, gece olur işkence x 2 Gözlerimde gözlerin, yüreğimde kelepçe x 2 [Nakarat] x 2 __________________
  4. Mustafa Yıldızdoğan - Geceleri

Mustafa Yıldızdoğan - Geceleri

yüreğim fırtınalı yüreğim hep yaralı hele sensiz kalalı dayanacak halim yok geceleri zehir oluyor umutlarım tehir oluyor gözlerim nehir oluyor geceleri zehir oluyor umutlarım tehir oluyor gözlerim nehir oluyor zift karası geceyim çözülmez bilmeceyim kafayı yiyeceğim dayanacak halim yok geceleri zehir oluyor umutlarım tehir oluyor gözlerim nehir oluyor geceleri zehir oluyor...
  5. Mustafa Yıldızdoğan - Dayanamıyorum

Mustafa Yıldızdoğan - Dayanamıyorum

Senden ayri yasamak bana ölüm bana zulüm, Senden ayri yasamak bana ölüm bana zulüm, Gitme gülüm uzaklara bensiz habersiz, Gitme gülüm uzaklara bensiz habersiz, Dayanamiyorum, dayanamiyorum, dayanamıyorum,... Yürek sende gidiyor aklim sende fikrim sende Yürek sende gidiyor aklim sende fikrim sende Sende beni koyup gitme gitme ellere Sende beni koyup gitme gitme ellere...

Sayfayı Paylaş