Mutfağınızda en estetik baharatlıklara yer açın

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Mutfağınızda en estetik baharatlıklara yer açın
Evimizin vazgeçilmez ihtiyaçları listesindedir baharatlıklar. Mutfak dekorasyonlarınızda yeni görünümler yakalamak isteyenlerdenseniz küçük değişimleriniz listesinde yer alabilecek baharatlık ürünü seçimlerinizde hem fikir olmayı deneyebilirsiniz. Baharatlık seçiminiz ile mutfağınızda hem baharatlarınızı saklayabileceğiniz şık bir saklama ünitesine sahip olabilme fırsatını yakalayabilecek hem de mutfağınızda estetik bir alan zenginliğine yer hazırlayabileceksiniz.


emsan-verna-2-li-baharat-seti-pembe-2927-900x900.jpg

Üst resimde yer alan Emsan şıklığı ile tasarlanmış olan baharatlık modeli tezgah üstü tuz ya da şeker gibi sık kullanılan ürün saklama üniteleri olarak görünümde beğeni toplayabilecek alanlar oluşturabilir.


kelebekli-uclu-baharat-takimi.jpg

Karaca'nın en yeni baharatlık modelleri arasında yer alan kelebekli baharatlık modelleri de sık tercih edilen estetik şıklığı olabilen modellerdendir. Hayvan figürlü dekoratif aksesuarlarınız mutfağınızdan eksik olmuyorsa bu tarz bir seçimde bulunabilirsiniz.

Modern-Baharatlık-Modelleri-10.jpg

Birden fazla baharat içinde saklama alanı olan üst resimdeki şık baharatlık da sizlerde mutfak dekorasyonunu oluştururken en beğenilen sunumlarınızda eliniz ayağınız olabilecek tasarım zenginliklerindendir.
tac_7_parca_butterfly_standli_baharatlik_1391.jpg
v7isqbadmy0efumi5tu6.jpg
Yazili-baharat-takimlari.jpg
 
Üst