gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Mutfak barı modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Mutfak barlarını çok beğeniyorum. Çok modern bir hava katıyorlar. Özellikle açık mutfak ve ada mutfak ta çok şık duruyorlar. Eğer mutfağınız çok küçükse yerden avanjaj sağlamak içinde mutfak barı kullabilirsiniz. 2013 mutfak modern mutfak modellerinde de epey kullanılmış bu barlar. Eğer mutfak dekorasyonu yaptıracaksanız bu mutfak barı modellerine mutlaka göz atın derim meleklerim.

2. esennruzgar

esennruzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0
    bunlardan banada lazım aslında ama kendi evimiz değilki alayım
    beyaz olanlar çok hoş benim evin dekorunada tam uyumlu ne zamandır istiyorudum
    içim gitti bunlara

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım senin mutfağında açık mutfak çok yakışır.

Mutfak barı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bar

Bar

Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Rüyada bir bara gitmek para kazanmak için yasal yollara başvurmayacağınız ve daha sonra...
  2. Açık mutfaklara yakışır bar sandalye modelleri

Açık mutfaklara yakışır bar sandalye modelleri

Bar tabure modelleri Açık mutfak için tabureler Açık mutfak görsel olarak çok beğendiğim ama balığı çok seven biri olarak sürekli balık yemekleri, balık çorbası yaptığından bana hiç uygun olmayan bir mutfak modeli. Ama siz açık mutfak kullanıyorsanız bar tipi mutfak masası ile kullanabileceğiniz bar tipi sandalye modelleri ilginizi çekebilir meleklerim.
  3. 2014/ 2015 Mutfak Barı Modelleri İle Harika Mutfaklar

2014/ 2015 Mutfak Barı Modelleri İle Harika Mutfaklar

Bar Tipi Mutfak Modelleri 2014 2014/ 2015 Bar Tipi Mutfak Modelleri En Yeni Bar Tipi Mutfaklar Modern mutfak dekorasyonu gerçekleştirmek isteyenlerin genel tercihleri arasında yer alan bar tipi mutfak modelleri arasından tercihte bulunarak mutfaklarınız için harika görünümler yakalamaya ne dersiniz? Mutfak barı modelleri genel olarak açık mutfak tasarımı modelleri tercihinde bulunmak...
  4. Küçük Mutfak Dolabı Modelleri

Küçük Mutfak Dolabı Modelleri

küçük mutfak dolapları,küçük mutfak dolabı modelleri,küçük mutfak dolabı modelleri 2015 Mutfakta yeriniz darsa bu çok can sıkıcı bir durum olabilir. Evde tek kişi bile yaşıyor olsanız, en az dört kişilik bir yemek takımı vardır. Elektrikli mutfak aletleri başlı başına yer tutan eşyalardır. Kepçesinden limon sıkacağına, almasan olmaz mutfak gereçlerinin sayısı da küçümsenemez. Eğer dar bir...
  5. Simli Mutfak Tezgahı Modelleri

Simli Mutfak Tezgahı Modelleri

simli mutfak tezgahları simli mutfak tezgah modelleri simli granit tezgah örnekleri şık simli tezgah modelleri Sevgili melekler şimdiki yazımızda sizi de çok yakından ilgilendiren mutfak dekorasyonu ile ilgili bir yazı paylaşmak istiyorum. Simli tezgahları belki duymuşsunuzdur. Mutfak dekorasyonunuza önem veriyor ve güzel görünmesini istiyorsanız simli tezgah örneklerine bakabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş