Mutfakta tezgah arası cam panel kullananlar?

F

Fahriyeelvan

Forum Okuru
Mutfakta tezgah arası cam panel kullananlar?

Tezgah arası cam panel kullananlar melek kadınlar kulübü tezgah arası cam panel forum'da.​

Tezgah arası cam panel kullananlar var mı arkadaşlar sizce nasıl? Manzaralı bir model düşünüyorum mutfağıma. Tezgah arası cam panel modelleri varsa benimle paylaşır mısınız? Mutfağım beyaz dolap arasına nasıl cam panel uydurabilirim fikirlerinizi de bekliyorum. Mutfak dekorasyonunda tezgah arası cam panel kullananlar yorumlarınızı bekliyorum kullanışlı mı acaba?

images (27).jpeg

Merhabalar
Mutfak dekorasyonunda her geçen gün farklı şık ve göz alıcı modeller çıkmakta. Gerek mutfak dolaplarında gerekse mutfak arası tezgah modellerinde şahane örnekler görebilirsiniz. Tezgah arası cam panel modelleri de mutfakları şahane görünüme kavuşturuyor. Işıl ışıl yansıması sayesinde mutfak dekorasyonuna renk katıyor. Özellikle fayanslar çok leke gösterebiliyor damla damla yansimalar bırakabiliyor. Ama cam paneller daha kolay temizlenmekte ve aynı zamanda manzaralı olan modeller kiri yağı göstermemektedir. Beyaz mutfak dolapları ile her görsel şahane bir uyum sağlayacaktır mutfağınızın dekorasyonu ile. Bazı paneller aydınlatmalı şekilde tasarlandığı için mutfağa daha sık görünüm sağlamaktadır.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "beyaz mutfak tezgah arası modellerle ferah mutfaklar" bu harika modelleri de görmenizde fayda var.

Geri