müthiş bez

hece-m

Yeni Üye
Üye
müthiş bez
kızlarburnumdan yanaklarıma yayılan çillerim vardı.sürekli siyah noktalar oluşuyordu.içleri yağ dolu kabartılar oluyordu.cildiyeci tuzlu kremler sonuç alamadım gitti.birgün arkadaşım bana mucize bir bezden bahsetti.ılık suyla sabah akşam siliyorsun sonra zeytinyağlı sabunla yıkayıp bezini kurumaya bırakıyorsunçtek yapman gereken bu dedi.ayrıca makyaj yaptığındada bu bezle cildini temizle suyun altında akıyor makyaj lekeriede dedi.hadi ya dedim bir bez bunları yaparmı.kızım bak ben denedim görmüyormusun yüzümü dediğinde incelediğim hakketen durulaşmış parlamış cildi.hadi dedim dünya para dökdüm bunumu almıyım 20 ytl aldım.arkadaşlar ilk kullandığımda inanamadım cildimdeki değişimi.şimdi çillerimde yok olmak üzere yağ torbalarım olmuyor siyah noktalarımda ve yaklaşık 20 gündür kullanıyorum.sonra araştırdımki bu bez özel taşların un haline getirilip ipliğe dönüştürülerek mikrop arıtıcı özelliğiyle bunları sağlıyormuş....çevremdeki arkadaşlar hatta her sabah pijamalarla çocuklarımızı uğurladığımız karşı komşum kalkar kalmaz fondötenmi sürüyorsun yüzüne demeye başladı..onunda ağız çevresinde lekeleri varmış.dedim bir bezin mucizesi.şimdi oda kullanıyor memnun...diğer sitelerden arkadaşlar istedi disbrütör arkadaş isveçten gelen bu bezleri kargoyla evinize teslimatta ödemek şartıyla yolluyor.isterseniz sizlerde alabilirsiniz.sevgilerimle

Geri